حمایت مجلس از اقدام دستگاه قضا برای برخورد با مدیران حقوق‌های نجومی

به گزارش پارس نیوز،

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مطالبه جدی مقام معظم رهبری برای برخورد با عاملان فیش‌‌های نجومی، گفت: اینکه مقام معظم رهبری خواستار برخورد جدی با دریافت‌کنندگان فیش‌های نجومی هستند به دلیل مغایریت این موضوع با اصل آرمان‌‌‌های انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه حقوق‌های چند ده میلیونی شایسته نظام اسلامی و جمهوری اسلامی ایران نیست، تاکید کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، کسانی که چنین حقوق‌هایی از بیت‌المال دریافت کرده‌اند، لیاقت مسئولیت در جمهوری اسلامی ایران را ندارند و باید فوراً از سمت خود برکنار شوند، چرا که پست‌های جمهوری اسلامی ایران حاصل خون‌ پاک شهداست.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس با بیان اینکه مجلس از اقدام دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان حمایت می‌کند، گفت: دولت باید عاملان فیش‌‌های نجومی را اخراج و از عملکرد خود در برخورد با متخلفان به مردم گزارش قابل قبول ارائه کند که اگر این اقدام از سوی دولت انجام نشود، طبیعی است که اعتماد مردم به دولت سلب خواهد شد.

حاجی‌دلیگانی در پایان گفت: البته مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد قانون‌گذار وظیفه سنگینی در قبال مقابله با فیش‌های نجومی دارد و باید با تصویب قوانین، خلاء‌های قانونی که موجب سؤاستفاده متخلفان شده را رفع کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار