سانتوس: قهرمان یورو می‌شویم/ رونالدو می‌تواند 10 سال دیگر بازی کند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرتغال از پیروزی تیمش در فینال یورو 2016 مقابل فرانسه میزبان اطمینان دارد.

به گزارش وبسایت نود، فرناندو سانتوس در نشست خبری خودش پیش از بازی یکشنبه شب مقابل فرانسه در فینال یورو 2016 به خبرنگاران گفته:"دوست دارم مردم به گفتن اینکه پرتغال بدون ارائه بازی خوب به فینال رسیده ادامه دهند. می خواهم بگویند که حق مان صعود به فینال نبوده است. اگر به این حرف ها ادامه دهند واقعا خوشحال می شوم.

زمانی که بازی های یورو قرعه کشی شد، من گفتم که پرتغال می تواند به فینال صعود کند و قهرمان شود. قبل از آغاز بازی ها گفتم که اسپانیا، آلمان و فرانسه سه مدعی نخست قهرمانی هستند. فرانسه در خانه بازی می کند و بخت نخست پیروزی در دیدار فینال است. اینکه قهرمان می شوند بحث دیگری است. بنظرم پرتغال قهرمان می شود."

سرمربی پرتغال همچنین درباره کاپیتان تیمش گفته:"کریستیانو برای شش، هفت و ده سال دیگر به بازی کردن ادامه می دهد. یکشنبه شب آخرین بازی ملی او نخواهد بود. این را قول می دهم.

قبل از اینکه رونالدو به منچستر برود، برای مدت کوتاهی مربی او در اسپورتینگ بودم. آن زمان شگفت انگیز و با استعداد بود و می خواست چیزهای زیادی یاد بگیرد. او یک برنده ذاتی است. رونالدو همیشه به دنبال کسب موفقیت است. زمانی که اوضاع خوب پیش نمی رود، از دست خودش عصبانی می شود. او می خواهد هر روز پیشرفت کند."

2031

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار