برای برقراری امنیت در کشور "&a

به گزارش پارس نیوز،

سردار "رمضان شریف" مسئول روابط عمومی کل سپاه درباره امنیت مرزها عنوان داشت: از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی در مرزها شاهد حضور اشرار بودیم.

وی با اشاره به اینکه از ابتدا ناامنی‌هایی هم در کردستان و بلوچستان داشته‌ایم، عنوان داشت: در 37 سال گذشته هزینه سنگینی برای برقرار امنیت پرداخت کردیم.

رمضان شریف در پایان با قابل قبول دانستن وضعیت امنیت کشور خاطرنشان کرد: در این زمینه تجربه بسیار خوبی داریم.

گفتنی است اخیرا هم یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره درگیری‌های اخیر در غرب کشور گفت: در ادامه عملیات کوهسالان سروآباد که موفق به هلاکت 11 عضو یک تیم از اشرار وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب شدیم، براساس اخبار دریافتی از مردم منطقه، به‌نظر می‌آمد که دو سه نفری از اعضای این تیم، زنده مانده‌اند.

وی افزود: بر همین اساس و طبق اخباری که مردم خوب منطقه، لحظه به لحظه به ما می‌رساندند، یک عملیات را طرح‌ریزی کردیم و کار برای جستجو و پیداکردن اشرار آغاز شد و در نهایت، ساعت 14 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه، این افراد را در اطراف روستای بوریدر شهرستان سروآباد محاصره کردیم و هر دو نفر آن‌ها را به هلاکت رساندیم.

این منبع آگاه، با اشاره به همکاری خوب مردم منطقه بخصوص مردم روستاهای دگاگا، بوریدر، چشمیدر، هرسین، رزاب و دیگر روستاهای اطراف با نیروهای سپاه، گفت: مردم کردستان، تحت هیچ شرایطی اجازه ورود ضدانقلاب را به داخل مرزهای کشور نمی‌دهند و این را می‌توان از یادداشت سرکرده این تیم اشرار درک کرد که در دفتر یادداشت روزانه‌اش نوشته بود: «به نتیجه‌ای رسیده‌ام که مردم، آنچه را که ـ به زعم این افراد شرور خدمت می‌نامند ـ همراهی نمی‌کنند و جای ما را به نیروهای کشور اطلاع می‌دهند و حضور ما بی‌اثر است که اگر برگردم، به مسوولان خود می‌گویم مردم کردستان، شماها را نمی‌خواهند.»

وی یادآور شد: آن‌ها 13 نفر در قالب یک تیم برای عملیات به خاک ما فرستاده بودند اما هیچ کدام از آن‌ها سالم برنگشتند و همه به هلاکت رسیدند چون ما به عنوان نیروهای سپاه، امنیت استان و کشور را خط قرمز خود می‌دانیم و به عنوان یک وظیفه ذاتی، از امنیت و آسایش مردم، با رویکرد جهادی دفاع می‌کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار