Xبستن تبلیغات

برنامه وزارت علوم برای معرفی دانشگاه‌ها به دانشجویان خارجی

مدیرکل دانشجویان داخل سازمان دانشجویان وزارت علوم از راه‌اندازی سایت‌های مختلف در وزارت علوم، وزارت بهداشت و سازمان امور دانشجویان برای معرفی دانشگاه‌های ایرانی به دانشجویان غیر ایرانی خبر داد و گفت: هدف از راه‌اندازی این سایت‌ها معرفی قابلیت‌های دانشگاه‌های ایرانی برای جذب بیشتر دانشجوی غیر ایرانی است.

دکتر حاج جباری معاون سازمان دانشجویان

دکتر صمد حاج‌جباری در گفت‌وگو با ایسنا،با اعلام خبر فوق اظهار کرد: سایت "تحصیل در ایران" (study in iran) با همکاری مرکز همکاری‌های بین‌المللی وزارت علوم برای معرفی دانشگاه‌های کشور به دانشجویان خارجی راه اندازی شد و دانشگاه‌های زیر مجموعه وزارت علوم را پوشش می دهد.همچنین سایت(education in iran) توسط وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران برای معرفی دانشگاه‌های علوم پزشکی فعال شده است.

وی از راه اندازی سایت دیگری در سازمان امور دانشجویان خبر داد و اظهار کرد: هدف همه سایت ها معرفی دانشگاه‌های ایرانی و جذب دانشجوی غیر ایرانی است و اطلاعات یکسان است اما هرچه تعداد این سایت‌ها با اصطلاحات مرتبط بیشتر شود، جست و جو در حوزه بین الملل مطلوب‌تر می شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار