مدل لباس های کیم کارداشیان Kim kardashiaan به پیشنهاد مجله ال Elle -آکا

آکاایران: کیم کارداشیان Kim Kardashian یکی از زنان مطرح هالیوودی در دنیای مد است که استایل خاص خودش را دارد. به تازگی مجله ال Elle بهترین مدل لباس های کیم کارداشیان از سال 2009 تا 2015 را گردآوری کرده است.
بهترین مدل لباس و تیپ های کیم کارداشیان در دنیای مد!!!
کیمبرلی نوئل کارداشیان  Kimberly Noel Kardashian متولد 21 اکتبر 1980 در آمریکا، شخصیت تلویزیون واقع نما، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا می باشد. وی که متولد و بزرگ شدهٔ لس آنجلس، کالیفرنیا است، نخست به واسطه دوستی با پاریس هیلتون مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. بعدها در آن سال، وی و خانواده اش در مجموعهٔ واقع نمای چشم و هم چشمی با کارداشیان ها ظاهر شدند. موفقیت این مجموعه منجر به دنباله هایی از جمله " کورتنی و کیم نیویورک را تسخیر می کنند " و " کورتنی و کیم میامی را تسخیر می کنند " شد. در سال 2010 کیم با 6 میلیون دلار درآمد، پر درآمدترین ستارهٔ سریال های واقع نما شد.
به تازگی مجله ال Elle بهترین مدل لباس های کیم کارداشیان از سال 2009 تا 2015 را گردآوری کرده است.

,[categoriy]

مدل لباس های کیم کارداشیان Kim kardashiaan به پیشنهاد مجله ال Elle -آکامدل لباس های کیم کارداشیان Kim kardashiaan به پیشنهاد مجله ال Elle -آکا

آکاایران: مدل لباس های کیم کارداشیان Kim kardashiaan به پیشنهاد مجله ال Elle

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: مدل لباس و تیپ های کیم کارداشیان در دنیای مد

,[categoriy] ,[categoriy]

مدل لباس های کیم کارداشیان به انتخاب مجله ال

,[categoriy] ,[categoriy]

بهترین مدل لباس های کیم کارداشیان

,[categoriy] ,[categoriy]

مدل لباس های کیم کارداشیان به انتخاب مجله ال

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار