آشنایی با شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی استان گیلان -آکا

آکاایران: شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی

جاذبه های گردشگری استان گیلان : در حدود ۵ کیلومتر مانده به غازیان بندر انزلی در سمت راست با تابلوی مجتمع مسکونی دهکده ساحلی برخواهیم خورد, دروازه ی ورودی و خروجی بزرگ دهکده و روند کنترل , برای هر مسافری جالب است. در ادامه با شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی بیشتر آشنا خواهیم شد.

,[categoriy]

آشنایی با شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی استان گیلان -آکاآشنایی با شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی استان گیلان -آکا

آکاایران: آشنایی با شهرک دهکده ساحلی بندر انزلی استان گیلان

به گزارش آکاایران: آدرس : بندر انزلی , ورودی شرقی شهر

زمان : شبانه روزی

,[categoriy]

.

,[categoriy]

.

,[categoriy]

دهکده ساحلی بند انزلی از زیباترین نقاط بندر انزلی است این شهرک که در واقع بزرگترین باغ شهر ایران است در منطقه غازیان انزلی بین محله شالیور و بی بی حوریه غازیان واقع شده و از هنگام ساخت آن در سال ۴۸ توسط مرحوم فرهنگی تا کنون با وجود ایجاد شهرک های توریستی فراوان در استان گیلان و مازندران هنوز از زیباترین شهرک های توریستی ایران است, بنا بر معیارهایی که آقای فرهنگی وضع کرده بود در دهکده ساحلی فضای سبز اهمیت ویژه ای دارد طوری که ویلاهای این شهرک در حدود ۲۰ درصد مساحت زمین را به خود اختصاص داده است.

,[categoriy]
دهکده ساحلی انزلی در عصر های پنجشنبه و جمعه بهار و تابستان بسیار شلوغ است چراکه مسافران و ساکنان فصلی آن در این دو فصل به این شهرک بیشتر می آیند و انزلی چی ها ( چه ساکن دهکده باشند چه نباشند ) در این ماه ها بیش از پیش به این جا رفت و آمد می کنند اما پر رفت و آمدترین خیابان های دهکده همین دو خیابان اصلی و خیابان خورشید می باشد که جوان های شهرک و شهر بهمراه مسافران در این خیابان ها به ماشین سواری یا پیاده روی می پردازند البته ساحل دهکده که جای خود داشته و دارد. ,[categoriy]
شهرک ساحلی بندر انزلی ( دهکده ساحلی بندر انزلی ) دارای رستوران, فروشگاه, پارک, مسجد, منطقه شنای برادران و خواهران, زمین های ورزشی, ویلاهای ساحلی, آلاچیق و .. می باشد. ,[categoriy]

.

,[categoriy]

پیشنهاد میکنیم :

شما می توانید برای رفتن به شهرک ساحلی بندر انزلی در آنجا به طور موقت ویلا اجاره کنید در فضای مجازی می توانید از طریق سایت ها این کار را بکنید, همچنین ما سایت و شماره تماس شهرک ساحلی بندر انزلی را برای شما در ستون کناری همین صفحه قرار می دهیم. امیدواریم سفر خوش و لذت بخشی به شهرک ساحلی بندر انزلی داشته باشید.

سفر به گیلان , بخش گردشگری مجله شمال گردی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار