سانتوس: رونالدو می‌تواند 10 سال دیگر بازی کند

فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و مدعی شد که او می‌تواند 10 سال دیگر در تیم ملی پرتغال بازی کند.

به گزارش مشرق، رونالدو به همراه تیم ملی پرتغال موفق شدند به فینال یورو صعود کنند و سی آر سون در آستانه کسب اولین جام ملی اش با سلسائو قرار دارد. او که در مدت حضورش در فوتبال رکوردهای بسیاری را شکسته و جام‌های زیادی به دست آورده به عنوان یکی از برترین بازیکنان تاریخ شناخته می‌شود و حال سانتوس مدعی شد که او می‌تواند 10 سال دیگر برای پرتغال بازی کند.

سرمربی سلسائو گفت:" فردا فینال است و بله،‌من آن را حس می‌کنم، این یک فینال بزرگ برای رونالدو خواهد بود. رونالدو شاید 6 ، 7 یا 10 سال دیگر بازی کند. فردا قطعا آخرین بازی او نخواهد بود. من برای مدتی کوتاه مربی او بوده ام زیرا او خیلی سریع به منچستریونایتد رفت و دیگر بازنگشت. او فوق‌العاده بود، بسیار با استعداد و همیشه به دنبال پیروزی بود. از لحاظ روانی بسیار قوی بود و همیشه سعی می‌کرد رو به جلو برود. او برنده به دنبا آمد و همیشه می‌خواست بهترین باشد و رو به بی نقصی پیش می‌رفت. در طول دو سه سال اخیر، در کنار هم کار کردیم و او همچنان خودش بوده است. دائما می‌خواهد بهتر و بهتر شود. وقتی اوضاع خوب پیش نمی‌رود به خودش سخت می‌گیرد."

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار