X بستن تبلیغات
5. Fixed

فروش فوق العاده کراس اور جمع و جور فرانسوی کوئید

رنو کوئید خودروی شهری کوچک خودروساز فرانسوی از زمان شروع عرضه در هند در ماه سپتامبر گذشته ۱۵۰ هزار دستگاه پیش فروش شده و در شش ماه اول ۲۰۱۶ نقش مهمی در میزان فروش رنو در آفریقا، خاورمیانه و هند داشته است.

فروش فوق العاده کراس اور جمع و جور فرانسوی کوئید

به گزارش اخبار خودرو به نقل از بیزینس استاندارد، رنو در نیمه اول سال جاری میلادی ۲۰۸ هزار و ۶۹۰ دستگاه خودرو در آفریقا، خاورمیانه و هند فروخته است در حالیکه این رقم در دوره مشابه سال قبل ۱۵۱ هزار و ۴۱ دستگاه بود و یک افزایش ۳۸ درصدی را نشان می دهد.

رنو اعلام کرد فروش این شرکت در هند در این بازه زمانی ۶۱ هزار و ۸۹۵ دستگاه بوده که یک افزایش ۳٫۸ درصدی داشته است.

خودروساز فرانسوی خاطرنشان کرد: کوئید در هند موفقیت بیشتری داشته و از زمان شروع عرضه آن ۱۵۰ هزار سفارش دریافت کرده است و سهم بازار رنو را در این کشور آسیایی با ۲٫۳ درصد افزایش به ۳٫۸ درصد رسانده است.

عرضه کوئید در هند در ماه سپتامبر سال گذشته شروع شد.

رنو اعلام کرده که فروش جهانی این شرکت در نیمه اول ۲۰۱۶ رقم یک میلیون و ۵۶۷ هزار و ۷۲۰ دستگاه بوده که نسبت به فروش جهانی در دوره مشابه سال قبل که یک میلیون و ۳۸۲ هزار و ۱۲۲ دستگاه بود، ۱۳٫۴ درصد افزایش یافته است.

نایب رئیس اجرایی بازاریابی و فروش و عضو کمیسیون اجرایی رنو گفت: سهم بازار ما در تمام مناطق رشد کرده و به ویژه حضور خوبی در اروپا، آفریقا، خاورمیانه و هند داشته ایم.

این در حالیست که رنو افزود: مشکلات در روسیه، برزیل و الجزایر همچنان روی بازار خودروی این کشور فشار می آورد ولی با این حال سهم بازار رنو در این سه کشور افزایش یافته است.

رنو افزود: این قدرت به همراه حضور پرقدرت در بازارهای همچون هند، ترکیه، آرژانتین و ایران به رنو اجازه داده که سهم بازار خود را در هر یک از این مناطق افزایش دهد.

فروش فوق العاده کراس اور جمع و جور فرانسوی کوئید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار