په‌ په: برای مهم‌ترین بازی عمرم آمده ام

په په،‌مدافع تیم ملی پرتغال مدعی شد که برای مهم‌ترین بازی زندگی اش مقابل فرانسه در فینال یورو 2016 کاملا آماده است.

به گزارش مشرق، په‌ په به دلیل مصدومیت در دیدار نیمه نهایی مقابل ولز که با برتری 2-0 پرتغال همراه بود غایب بود ولی امروز در کنار فرناندو سانتوس در کنفرانس خبری حاضر شد تا حضورش در بازی فردا قطعی باشد.  او در این کنفرانس مدعی شد که برای مهم‌ترین بازی عمرش کاملا آماده است.

او گفت:" بله این بزرگترین بازی عمرم است زیرا من نماینده کشور و مردمم هستم. می‌خواهیم ناممان را در تاریخ ثبت کنیم. ما مطمئنیم که می‌توانیم خوب کار کنیم. امیدواریم بتوانیم خوشحالی را به مردم پرتغال برگردانیم. فردا 11 میلیون نفر هستیم و 11 بازیکن در میدان قرار می‌گیرند و 3 بازیکن هم در اواسط بازی اضافه می‌شوند. همه می‌خواهند نام پرتغال را در تاریخ ثبت کنند."

په‌په درباره تقابل با گریزمان گفت:" فکر می‌کنم فرانسه بازیکنان بسیار با کیفیتی دارد. من بارها مقابل گریزمان در اسپانیا بازی کرده ام. او خیلی قد بلند نیست ولی خیلی خوب با مکان توپ ارتباط برقرار می‌کند. او بازیکن خیلی مهمی برای فرانسه است . اینکه روی یک بازیکن تمرکز نکنیم و کل تیم فرانسه را در نظر بگیریم موضوع مهمی است."

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار