مهلت ثبت‌نام تک کارت فرهنگیان تمدید شد

وی افزود: فرهنگیانی که تاکنون به دلیل ترافیک سنگین ناشی از ورود اطلاعات افراد موق به ثبت‌نام نشدند تا پایان مرداد می‌توانند اقدام کنند.

مشاور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه فرهنگیان 15 استان کشور تا پایان مرداد فرصت ثبت‌نام تک کارت را دارند، گفت: کار ثبت‌نام 15 استان دیگر نیز از شهریور آغاز می‌شود.

روحی مطرح کرد: در مرحله نخست تک کارت فرهنگیان 4 کارکرد دارد، به عنوان کارت پرسنلی افراد قابل استفاده است همچنین با افتتاح حساب در بانک سرمایه قابلیت کارت بانکی را دارد، سومین کارکرد تک کارت به عنوان کیف پول الکترونیک است که فرهنگیان می‌توانند از آن در مترو و بی‌آرتی استفاده کنند و قابلیت چهارم آن کارت معرفی به بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان است که این قابلیت از مهر ماه عملیاتی می‌شود.

وی ادامه داد:‌ فرهنگیان برای ثبت‌نام تک کارت باید به سامانه www.profile.medu.ir مراجعه کنند و پس از ثبت اطلاعات پرسنلی و اطلاعات مربوط به بیمه تکمیلی وارد مرحله صدور تک کارت شوند. این کارت از طریق ادارات آموزش وپرورش از طریق فرهنگیان در اختیارشان قرار می‌گیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار