دشان: ما می‌توانیم فشار را تحمل کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی فرانسه اطمینان دارد که بازیکنانش می توانند در فینال یورو فشار انتظارات مردم این کشور را تحمل کنند.

به گزارش وبسایت نود، دیدیه دشان در نشست خبری امروز خودش پیش از بازی فردا شب مقابل پرتغال در فینال یورو 2016 به خبرنگاران گفته:"در دو سال اخیر مردم فرانسه انتظارات زیادی از ما داشتند. بازی افتتاحیه یورو مقابل رومانی مثل یک فینال بود اما حالا فینال واقعی فرا رسیده است.

این هفتمین بازی فرانسه در جام است که شرایط منحصر بفردی دارد. نباید بیش از حد به این بازی فکر کنیم. فکر می کنم بازیکنانم مثل بازی های گذشته می توانند با تمام توانشان بازی کنند و فشار را تحمل کنند.

پرتغال تیم باکیفیتی است و شانسی به فینال نرسیده است. آن ها در ابتدا مشکل داشتند اما قدم به قدم پیشرفت کردند و به فینال رسیدند. این بازی خاص و موقعیتی منحصر بفرد است. بازیکنان باید به توانایی خودشان اعتماد کنند. بهترین حالت این است که با آرام ترین حس ممکن و با تمرکز بالا به استقبال بازی برویم."

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار