X بستن تبلیغات
5. Fixed

تزیین کیک تولد خانگی با ایده های جالب -آکا

به گزارش آکاایران:

تزیین کیک یکی از کارهایی است که باید با خلاقیت و مهارت انجام شود شما می توانید کیک های تولد خانگی را با روش های مختلف و زیبا تزیین کنید کافی است کمی صبر و حوصله به خرج دهید. در این بخش انواع روش های تزیین کیک تولد خانگی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

تزیین کردن کیک تولد در خانه با خامه و خمیر فوندانت و میوه و شکلات های رنگی و … امکان پذیر است.  تزیین کیک تولد هر چه زیباتر و متفاوت تر باشد نظر همه را بیشتر به سوی خود جلب می کند و علاوه بر این تزیین های زیبا و متفاوت برای کیک نشان دهنده ذوق و سلیقه کدبانوی خانه است.

,تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy]

تزیین کیک تولد خانگی با ایده های جالب -آکاتزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی

آکاایران: تزیین کیک تولد خانگی با ایده های جالب

تزیین کیک تولد خانگی با روش های زیبا و جذاب

بیشتر خانم های هنرمند تمایل دارند که بعد از پختن کیک تولد آن را با سلیقه و مهارت خاصی تزیین کنند. در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با مجموعه ای از ایده های تزیین کیک تولد آشنا سازیم تا بتوانید تزیینات زیبایی را برای کیک در منزل داشته باشید.

,تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy] تصاویر تزیینات کیک تولد خانگی با میوه

تزیین کیک با میوه یکی از روش های آسان و جالب است که معمولا برای تزیین کردن کیک تولد با کمک میوه می توانید از میوه های فصل استفاده کنید. برای تزیین کیک خانگی با میوه می توانید میوه مورد نظر خود را به شکل های خاصی برش دهید و سپس برش های میوه را به زیبایی بر روی کیک قرار دهید.

,تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy] ایده های تزیین کردن کیک تولد خانگی با خامه فرم گرفته

بعد از پختن کیک اسفنجی و خامه فرم گرفته می توانید کیک را به زیبایی تزیین کنید برای تزیین کیک با خامه می توانید کیک را از وسط برش دهید و موادی مانند خامه و میوه های دلخواه خود را در لابه لای کیک در صورت تمایل قرار دهید و سپس برش دوم کیک را بر سر جای خودش قرار دهید و دور تا دور کیک را با کمک خامه بپوشانید و سپس کیک را با روش دلخواه و طرح های زیبا تزیین کنید. در ادامه تصاویر تزیین کیک تولد خانگی با خانه فرم گرفته را مشاهده خواهید کرد.

,تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy] تزیین کیک تولد برای کودکان

تزیین کردن کیک برای کودکان یکی از کارهای جذاب و جالب است بهتر است در تزیین کیک تولد برای بچه ها از طرح های عروسکی و گل و ماشین و انواع حیوانات دوست داشتنی استفاده کنید. می توانید در هنگام تزیین کردن کیک از کودک خود نیز کمک بگیرید و طرح های دلخواه او را بر روی کیک تولدش پیاده کنید.

,تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy],تزیین کیک تولد خانگی تزیین کیک آشپزی, سفره آرایی,[categoriy]

زیباترین ایده ها برای تزیین کیک تولد خانگی را در این مطلب ملاحظه کردید که امیدواریم با راهنمایی این روش ها بتوانید کیک های تولد خانگی را به زیباترین شکل تزیین نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع تزیین کیک کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار