‫تصادف مرگبار دو برادر 13 و 7 ساله موتورسوار با تیر چراغ برق

رکنا: در اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با تیر چراغ برق در محور"مبارکه-کرکوند" راکب 13 ساله آن جان باخت و سرنشین هفت ساله به شدت مجروح شد.

سرهنگ"جهانگیر کریمی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: ماموران پلیس راه "اصفهان-شیراز" ساعت 24 شب گذشته از برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با تیر چراغ برق در محور "مبارکه –کرکوند" باخبر شدند که بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه راکب موتورسوار که نوجوانی 13 ساله بود جان خود را از دست داد و راکب هفت ساله که برادر متوفی بود به شدت مجروح شد.

سرهنگ کریمی بیان داشت: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را عدم توانایی راننده درکنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرده اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: در تصادفات موتورسیکت سر راکب بیشترین ضربه را می خورد که لازم است کلیه موتورسواران از کلاه ایمنی استفاده کنند ، با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند و از انجام حرکات نمایشی و خطرناک به شدت بپرهیزند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار