X بستن تبلیغات
5. Fixed

آب‌گرفتگی شدید در نوشهر و چالوس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آب‌گرفتگی شدید معابر و خیابان‌ها در نوشهر و چالوس سبب کندی عبور و مرور و ترافیک شده است.

به گزارش انتخاب، در پی تغییرات آب‌ و هوایی و کاهش دما که از عصر امروز در غرب مازندران و به ویژه نوشهر و چالوس رخ داد، سبب بارندگی شدیدی در این مناطق شد.

در پی بارش شدید باران و کاهش دما در شهرستان‌های نوشهر و چالوس، معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی این مناطق به شدت دچار آب‌گرفتگی شدند و تردد خودروها را با کندی مواجه ساخته است.

بارش شدید سبب کاهش دید افقی رانندگان شده و در برخی مواقع نیز برف‌پاک‌کن‌ها توان مقابله با باران را نیز از دست داده بودند.

ترافیک شدید در مسیرهای اصلی و فرعی در محور نوشهر چالوس سبب شده است تا صف بسیار طولانی از خودروها به صورت توقف کامل تشکیل شود.

فرماندار نوشهر نیز با توجه به وقوع سیل در ماه‌ اخیر در بخش کجور، از همان آغازین لحظات شروع بارش باران، دستور پیگیری وضعیت بارش در مناطق ییلاقی بخش کجور را صادر کرد تا در صورت لزوم پیشگیری‌های لازم انجام شود.

به گزارش فارس، سازمان هواشناسی پیش از این نسبت به بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل در مناطق غرب مازندران هشدارهای لازم را داده بود و از مسافران و مردم خواست تا از توقف در حاشیه رودخانه‌ها خودداری کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار