سانتوس: اینقدر بگویید پرتغال شایسته نبود تا با جام قهرمانی از ورزشگاه خارج شویم

سرمربی تیم فوتبال پرتغال در نشست خبری پیش از دیدار نهایی یورو حضور یافت و درباره مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا، دو تیم فرانسه و پرتغال در دیدار نهایی یورو 2016 باید یکشنبه شب در ورزشگاه سنت دنیس برابر هم به میدان بروند. پیش از این دیدار و بعد از حرف‌های دیدیه دشان در نشست خبری، نوبت به حضور فرناندو سانتوس سرمربی پرتغال در نشست خبری خود شد تا این مربی نیز به ارزیابی از آخرین وضعیت تیم خود قبل از این دیدار بزرگ بپردازد.

فرناندو سانتوس گفت: بازی بسیار بزرگی در انتظار دو تیم است و می‌دانم هواداران ما اینجا در فرانسه به دنبال چه هستند. این اولین باری است که دو تیم فرانسه و پرتغال در دیدار نهایی برابر هم به می‌روند و من مطمئن هستم پرتغال یکشنبه شب تاریخ‌سازی خواهد کرد و نتیجه خوبی کسب خواهیم کرد. ما از همان ابتدای مسابقات اعتماد به نفس بالایی داشتیم و به این فکر می‌کردیم که کارهای بزرگی انجام دهیم. بگذارید مردم مدام بگویند که پرتغال شایسته حضور در دیدار نهایی را نداشت آنقدر این را ادامه دهند که ما با جام از ورزشگاه خارج شویم.

سانتوس ادامه داد: پرتغال ترکیب هماهنگی از بازیکنان جوان و باتجربه است و این ترکیب تمام ویژگی‌های لازم برای ایجاد تعادل در تیم ما را در بخش‌های مختلف می‌دهد. ما تمام فاکتور لازم برای رسیدن به موفقیت را در این مسابقات داشتیم و باید این کار را در دیدار نهایی تکمیل کنیم. فرانسه تیم بزرگی است و این را در بازی با آلمان ثابت کرد و توانست با شیوه خاص خود آلمان را شکست دهد. با این حال فکر نمی‌کنم آنها همین حربه را برابر ما به‌کار گیرند و تلاش می‌کنند با بازی هجومی ما را تحت فشار بگذارند. این بازی بین دو تیم قدرتمند فوتبال اروپا است و تیمی برنده است که با تمرکز بالا و اشتباهات کم در زمین مسابقه ظاهر شود تا مزد برتری خود را بگیرد.

سانتوس در پایان گفت: بازیکنانم شرایط خوبی دارند. پپه به تمرینات برگشته است و به احتمال زیاد در ترکیب خواهد بود و کاروالیو نیز که در بازی قبل تیم را همراهی نکرد را در اختیار داریم و با تمام قوا برابر فرانسه ظاهر خواهیم شد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار