X بستن تبلیغات
5. Fixed

شبکه یکپارچه پدافند هوایی اشراف کاملی بر آسمان کشور دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) امروز از مرکز آموزش های تخصصی و مجوعه اقدامات آماد و پشتیبانی این قرارگاه  در حوزه های مختلف بازدید کرد.

صباحی فرد در بازدید از مرکز آموزشهای تخصصی قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: این مرکز نقش مهمی در آموزشهای تکمیلی افسران و درجه داران پدافندی دارد و علاوه بر برگزاری دوره های مقدماتی رسته ای، دوره های تکمیل تخصصی درجه داران و دوره های عالی رسته ای افسران ،در خصوص آموزش تخصص های پدافندی به کارکنان سایر نیرو ها نیز فعالیت دارد.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی رشد و پیشرفت این قرارگاه را حاصل تلاش هماهنگ همه ارکان و قسمت ها دانست و گفت: افزایش 1.5 برابری در گسترش سایت های موشکی، افزایش 2 برابری در ایستگاه های راداری و شنود الکترونیکی پیشرفته و به روز و طراحی و ساخت سامانه های مورد نیاز و بومی پدافندی در 5 سال گذشته حاصل فعالیت همه بخش های قرارگاه پدافند هوایی است و در این میان پشتیبانی و حمایت مجموعه آماد بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است.

صباحی فرد در پایان تاکید کرد: مجموعه اقدامات قرارگاه پدافند هوایی برای حفظ امنیت و پاسداری از دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و امروز شبکه یکپارچه و بومی قرارگاه پدافند هوایی با اقتدار آسمان کشور را رصد می کند و اشراف کاملی بر آسمان کشور دارد و امنیت مناسبی برای پرواز های عبوری و داخلی فراهم شده است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/R0C0D8

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار