X بستن تبلیغات
5. Fixed

مصاحبه روز: ارسلان مطهری و خون آبی!

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، ارسلان مطهری مصاحبه جالب و بلندبالایی در مورد استقلالی بودنش و غیرت و تعصبش به این تیم صحبت کرده است. او که از پرسپولیس پیشنهاد داشته ادعا می‌کند که به خاطر استقلالی بودن حتی بعد از این که این تیم او را نخواسته حاضر نیست به پرسپولیس برود. بخشی از مصاحبه این بازیکن را می‌خوانید:

«من به عنوان یک استقلالی، چگونه می‌توانم به تیمی بروم که رقیب استقلال است؟ چطور می‌توانم برای موفقیت این تیم بجنگم وقتی دلم با رقیبش است؟ پیشنهاد پرسپولیس حتی لحظه‌ای مرا دچار تردید نکرد چون عشقم به استقلال و هوادارانش عمیق و واقعی است.من احترام زیادی برای پرسپولیس و هواداران فهیمش قائلم، اما ترجیح دادم وقتی دلم با پرسپولیس نیست، به آنها دروغ نگویم. فکر می‌کنم این بهترین راه‌حل بود.حالا همه می‌دانند که وقتی می‌گویم استقلالی‌ام و به پرسپولیس نمی‌روم، بازارگرمی نیست. امیدوارم روزی بتوانم در یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال دنیا که استقلال هم یکی از آنهاست بازی کنم.»

بعد از خواندن صحبت‌های مطهری شاید جالب باشد بدانید که او به دلیل داشتن قرارداد با نفت تهران نمی‌توانسته از این تیم جدا شود. ارسلان مطهری حتی به صبای قم رفت و با این تیم قرارداد داخلی امضا کرد اما به دلیل شکایت باشگاه نفت تهران مجبور به بازگشت شد. حالا با دانستن این شرایط مصاحبه سراسر غیرت مطهری را بخوانید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار