X بستن تبلیغات
5. Fixed

4 تغییر در ترکیب اصلی: پرسپولیس برانکو پیرتر شده؟

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، بر خلاف یک سال قبل و نقل و انتقالات لیگ پانزدهم، پرسپولیس امسال به جای خرید بازیکنان جوان سراغ ستاره‌های بزرگ رفت. ستاره‌هایی که بعضی از آن‌ها مثل وحید امیری به پیشنهاد این تیم جواب مثبت دادند و بعضی دیگر مثل کاوه رضایی راه تیم رقیب را در پیش گرفتند. با توجه به ترکیبی که برانکو در بازی‌های دوستانه و پیش فصل انتخاب کرده، به نظر می‌رسد سرخپوشان فصل آینده فقط 4 تغییر نسبت به ترکیب اصلی فصل قبل داشته باشند. بیرانوند جای سوشا را گرفته، ماهینی جای رضاییان بازی می‌کند، سیدجلال به جای بنگر مدافع و کاپیتان تیم شده و وحید امیری در پست مهدی طارمی به میدان می‌رود.

مقایسه سن بازیکنان فعلی و بازیکنان جدا شده پرسپولیس، نشان می‌دهد آن‌ها در ترکیب اصلی‌شان نسبت به فصل پیش، تغییر زیادی نداشته‌اند. مجموع سن 4 تغییر پرسپولیس نسبت به فصل پیش، یک سال کاهش را نشان می‌دهد. البته فراموش نکنیم هر 7 بازیکن باقی مانده پرسپولیس و جدا شده‌هایی که در این لیست آورده شده‌اند، فصل پیش یک سال جوان‌تر بوده‌اند و با این حساب، تیم برانکو مجموعا 10 سال و به صورت میانگین، تقریبا یک سال نسبت به فصل پیش افزایش سن داشته است.

سوشا مکانی 29 / علیرضا بیرانوند 23 / 6 سال کاهش
رامین رضاییان 26 / حسین ماهینی 29 / 3 سال افزایش
محسن بنگر 37 / جلال حسینی 34 / 3 سال کاهش
مهدی طارمی 23 / وحید امیری 28 / 5 سال افزایش
مجموع / 1 سال کاهش

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار