X بستن تبلیغات
5. Fixed

عذرخواهی شواین اشتایگر از مردم آلمان: فقط متاسفم

هافبک باسابقه پرمن ها بعد از اشتباه بزرگ در بازی با فرانسه از مردم کشورش با نوشتن یک نامه احساسی عذرخواهی کرد.

باستین شواین اشتایگر

به گزارش ایسنا، در دیدار فرانسه و آلمان در نیمه نهایی یورو 2016 خطای هند شواین اشتایگر باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و این پنالتی را نیز گریزمان به گل تبدیل کرد. بعد از انتقادات زیاد روزهای اخیر، شواین اشتایگر با نوشتن یک نامه از هواداران آلمانی عذرخواهی کرد.
در این نامه آمده است: فقط یک کلمه به ذهنم می‌آید و آن هم این است که تاسف می خورم و متاسفم. ما به آرزوی خود در یورو نرسیدیم و این واقعی است. ما نتوانستیم شب جادویی را بعد از ریو رقم بزنیم و بعد از قهرمانی در جام جهانی به فینال یورو برسیم. شکست همیشه قسمتی از بازی بوده است و همیشه دیر یا زود با ان مواجهه می شوید. ما در بازی فرانسه یک قسمت مهمی از بازی را نداریم و آن هم شانس بود.
در ادامه این نامه آمده است:باید به پیشرفت تیم خودمان ادامه دهیم. ما تیم قدرتمندی هستیم. ما مانشافت هستیم و به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد. من باز هم از حمایتی که در روزهای گذشته از ما شد، از میربانی خوب فرانسوی ها و از هم دردی مردم آلمان تشکر می کنم و بار دیگر مراتب عذرخواهی خودم را اعلام می کنم و امیدوارم فوتبال آلمان روزهای بهتری را تجربه کند.
به نظر می رسد شواین اشتایگر قصد خداحافظی از تیم ملی را ندارد و دوست دارد به فعالیت خود در تیم ملی آلمان در انتابی جام جهانی روسیه ادامه دهد.
انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار