طرح نوشت / استعفا بیلسا بعد از 48 ساعت

وبسایت رسمی برنامه نود - تنها ۴۸ ساعت پس از انتخاب مربی جدید لاتزیو، بیلسا از هدایت این تیم کنار کشید.

به گزارش وبسایت نود، روز گذشته، مارچلو بیلسا مربی مستعفی لاتزیو ایمیلی را برای مدیر باشگاه لاتزیو ارسال و در آن از دلایل استعفای خود از سمت مربیگری این تیم را اعلام کرد. وی در نامه خود به این مسئله اشاره کرده بود که قراردادی که بین او و لاتزیو امضا شده دیگر اعتبار ندارد زیرا باشگاه به تعهدات خود عمل نکرد و نتوانست حداقل شرایط ذکر شده در قرارداد را تا تاریخ ۵ جولای را تأمین کند.

به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، فهرست بازیکنان مورد نظر بیلسا شامل مانداندا، سنگربان فرانسوی که به کریستال پالاس ملحق شد، رودریگو کایو مدافع میانی ۲۲ ساله سائوپولو و جرمی مورل مدافع لیون بود. علاوه بر این بازیکنان، جذب مائوریسیو ایسلا یا جین بیوسجور مدافع تیم ملی شیلی، در کنار انر والنسیا یا فلورین تائووین از نیوکاسل از دیگر شرایط ذکر شده در قرارداد بود. ضمن اینکه آلکساندر پاتو برزیلی هم از بازیکنان درخواستی بیلسا بود که باشگاه هم در حال انجام مذاکرات با این مهاجم برزیلی است اما قرارداد او هم در زمان تعیین شده نهایی نشد. 

2021

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار