فریادشیران:تاجیک چه سمتی دارد که می‌گوید انتقال نفت قانونی نیست؟

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی اسبق نفت تهران گفت: تاجیک چه سمتی دارد که مصاحبه می‌کند و می‌گوید انتقال باشگاه نفت به بهنام‌پیشروی کیش قانونی نیست؟

به گزارش وبسایت نود ، ناصر فریاد شیران در خصوص واگذاری نفت تهران به شرکت بهنام پیشروی کیش و اینکه گفته می‌شود این واگذاری غیرقانونی بوده است، گفت: باید بگویم پیش از این منطقه آزاد انزلی قصد داشت از تیم ملوان حمایت مالی انجام دهد اما یکسری افراد کارهایی انجام دادند تا مسئولان منطقه آزاد از این کار منصرف شوند. همچنین سیروس محجوب هم قصد داشت ملوان را در اختیار بگیرد که او را فراری دادند همانطور که حسین هدایتی قصد داشت در ملوان فعالیت کند اما او را هم فراری دادند.

وی ادامه داد: امروز مصاحبه‌ای از تاجیک دیدم که گفته بود واگذاری نفت به بهنام‌پیشروی کیش غیرقانونی است. اما سؤال من از مدیران ارشد وزارت نفت این است که تاجیک چه سمتی دارد که اینطور مصاحبه می‌کند؟ این قرارداد در تهران بسته شده و کاملا قانونی است چرا که هیأت فوتبال، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان، اداره بازرسی کل کشور مستقر در وزارت نفت و سازمان بازرسی کل کشور این انتقال را تائید کرده‌اند و اعلام شده که فروش باشگاه نفت به بهنام‌پیشروی کیش قانونی است. از طرفی هم به تازگی سرمربی این تیم انتخاب شده و نفتی‌ها آماده حضور در لیگ برتر می‌شوند اما می‌بینیم فردی که نقشی در سیستم حقوقی و اداری وزارت نفت ندارد این انتقال را زیر سؤال می‌برد.

مربی اسبق نفت تهران خاطرنشان کرد: آقایان عماد حسینی، هندی و گرشاسبی عضو کمیته 3 نفره واگذاری باشگاه نفت بودند که ناظر قانونی هم آل اسحاق بود. سؤال من این است که در این میان تاجیک چه نقش و سمتی دارد که این صحبت‌ها را مطرح می‌کند. آن هم در حالی که با برخی از بازیکنان گذشته نفت تسویه حساب شده و با سایر بازیکنان هم به زودی تسویه حساب صورت خواهد گرفت. حالا تیم آرامش دارد اما فردی مثل تاجیک از سوی دیگران تحریک می‌شود تا با مصاحبه‌های آنچنانی آرامش نفت را به هم بریزد. حالا که بخش خصوصی وارد ماجرا شده و قصد هزینه کردن از جیب خودش را دارد به جای اینکه از آنها حمایت کنیم اما برخی کارهایی می‌کنند که بخش خصوصی فراری شود. حرف من این است که همین رضائیان، مدیرعامل باشگاه ملوان تفاهم‌نامه‌ای ندارد که به این عنوان رسیده باشد و باید بگویم او قانونا مدیرعامل ملوان نیست.

فریادشیران اظهار داشت: شاید حالا که این حرف‌ها را می‌زنم برخی‌ها بگویند که خود من چه سمتی دارم که اینطور مصاحبه می‌کنم اما باید بگویم من سرمربی و مربی نفت بودم و از همه مهمتر شهروند تهران هستم. چرا که این تیم متعلق به تهران است اما تاجیک چه سمتی دارد؟ سؤال من از رحیمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان وزارت نفت این است که آیا آن زمان که برای نفت هزینه می‌کردید از ما پیشکسوتان و بازنشسته‌های وزارت نفت برای این هزینه‌کرد، اجازه گرفتید؟‌همین شرکت بهنام‌پیشروی کیش با بیش از 300 میلیارد تومان می‌خواست پرسپولیس را بخرد اما این اتفاق رخ نداد و حالا آْنها نفت را در اختیار گرفتند اما با وجود اینکه از لحاظ مالی مشکلی ندارند، دیدید که حتی ساختمان باشگاه را هم عوض نکردند و نفت با نام خودش در مسابقات شرکت خواهد کرد. مدیران این باشگاه عشق مصاحبه کردن و مشهور شدن ندارند و شما هیچ مصاحبه یا عکسی از آنها نمی‌بینید. آنها قصدشان خدمت به ورزش است.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار