استقبال نسبی از فروش قسطی پژو 206

نخستین روز فروش قسطی پژو 206 تیپ2، به رغم تبلیغات گسترده ایران‌خودرو، با استقبال معمولی مشتریان مواجه شد.

نخستین روز فروش قسطی پژو 206 تیپ2، به رغم تبلیغات گسترده ایران‌خودرو، با استقبال معمولی مشتریان مواجه شد. 

آن‌گونه که برخی از نمایندگی‌های فروش ایران‌خودرو به «اقتصادنیوز» خبر داده‌اند، برای طرح فروش قسطی 206 ایران‌خودرو اگرچه صف خرید به مانند طرح وام 25 میلیون تومانی تشکیل نشد، اما نمی‌توان گفت که مشتریان از کنار این طرح فروش نیز بی تفاوت عبور کرده‌اند.

kiakdsb20jm8cv1zyzx.png

به گفته کارشناسان بازار خودرو با توجه به اینکه طرح فروش قسطی پژو 206 تیپ 2 از نظر پیش‌پرداخت با خودروهایی نظیر خانواده پراید و تیبا برابری می کند، مشتریان این دو خودرو به سمت خرید 206 روی آورده‌اند تا بدین ترتیب بازار آنها تحت تاثیر این طرح قرار گیرد.

از نظر فعالان بازار خودرو، طرح فروش قسطی پژو206، تاثیری بر بازار خودروهای صفر کیلومتر و قیمت این خودرو نخواهد داشت چرا که مشتریان دست به نقد همواره تحت شرایط ویژه و فشار زمانی اقدام به خرید خودرو کرده و خودرو مورد نظر را با قیمت بالاتری خریداری می‌کنند.

برخی فعالان بازار خودرو بر این باورند اگر خانواده پراید و تیبا با پیش پرداخت‌ های 5 تا 7 میلیون تومانی به فروش برسد، دومین خودروساز بزرگ کشور خواهد توانست برای این خودروهای خود بازار جدیدی را به وجود آورد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار