ناظم‌الشریعه: مشکل اصلی شروع دیرهنگام لیگ است

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: مشکل اصلی ما در مورد تیم ملی این است که لیگ دیر آغاز شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محمد ناظم‌الشریعه در خصوص شرایط تیم ملی فوتسال اظهار داشت: چهارمین مرحله اردویی خود را از امروز آغاز کرده‌ایم. به هر حال  زمان کمی تا شروع جام جهانی داریم و باید در این مدت بازیکنان را با یکدیگر هماهنگ کنیم چرا که فرصت کافی هم برای در اختیار داشتن بازیکنان نداریم.

وی خاطرنشان کرد: جام جهانی 20 شهریور آغاز می شود که ما در اولین بازی باید 22 شهریورماه به میدان برویم. اینکه چهار هفته لیگ پیش از شروع جام جهانی برگزار می‌شود نکته مثبتی است. البته  انتظار داشتیم که لیگ زودتر شروع شود چرا که در آن صورت بازیکنان با آمادگی بیشتری وارد مسابقات می‌شدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد امکانات ملی‌پوشان خاطرنشان کرد: به هر حال هم‌اکنون همه تلاش می‌کنند تا شرایط را بهبود بخشند. دنبال این هستند تا با سایر تیم‌ها بازی‌های دوستانه برگزار کنند اما در این زمینه مشکلاتی وجود دارد. از جمله اینکه شرایط اقتصادی کشور ما خوب نیست. به هر حال اگر لیگ زودتر آغاز می‌شد ما نیازی به برگزاری بازی‌های دوستانه هم پیدا نمی‌کردیم.

ناظم‌الشریعه در مورد اینکه کی‌روش در تیم ملی فوتبال در صورت برآورده نشدن انتظاراتش گلایه و قهر می‌کند، تأکید کرد: کی‌روش ایرانی نیست که این کار را می‌کند. به هر حال اردوی آنها هم لغو شد. مطمئن باشید که تمام افراد تلاش می‌کنند تا بهترین شرایط برای تیم ملی مهیا شود. تاج تاکنون دو بار در تمرین تیم ملی حاضر شده و جلساتی با کفاشیان و افتخاری هم داشته‌ایم. باید قبول کنیم که مشکلاتی وجود دارد.

وی ادامه داد‌: من مقصر این مشکلات را شروع دیر هنگام لیگ می‌دانم که اگر لیگ زودتر شروع می‌شد ما با مشکلات کمتری روبه‌رو بودیم. باید به هر حال قبول کنیم که فوتسال ما همیشه خوب بوده و در رنکینگ هم از فوتبال بالاتر است. ما می‌توانیم به جمع چهار تیم برتر راه یابیم که در این صورت مطمئن باشید وضعیت فوتسال هم در کشور بهتر خواهد شد. حتی می‌توانیم برای رسیدن به مقام اولی هم تلاش کنیم اما این امر نیاز به حمایت دارد.

 

2020

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار