Xبستن تبلیغات

پروژه‌های نیمه‌تمام بخش ساحلی تنگستان تکمیل می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید کمال الدین شهریاری بعد از ظهر شنبه در نشست با امام جمعه دلوار از پیگیری‌های حجت الاسلام زاهد دوست در توسعه و پیشرفت بخش دلوار تقدیر کرد و اظهار داشت: در این سفر از اسکله‌های شهرستان تنگستان بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات لنج داران را بررسی کردم و تلاش داریم در مرکز با پیگیری‌های مستمر بخشی از مشکلات موجود را مرتفع کنیم.

وی افزود: همان قدر که مردم علاقه‌مند به بهره‌برداری از اسکله بندر دلوار هستند همان‌قدر هم ما علاقه‌مند به تکمیل آن هستیم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

شهریاری از بررسی روند پروژه‌های ورزشی این بخش خبر داد و گفت: از طرح‌های ورزشی نیمه‌تمام در این بخش بازدید به عمل آمد که امیدواریم هر چه زودتر این پروژه‌ها تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی به مشکل ته‌لنجی و لنج‌های زیر بار در بندر عامری نیز اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون دیدارهایی با وزیر مربوطه داشته‌ام و این پیگیری‌ها تا احقاق حقوق مردم دشتی و تنگستان ادامه خواهد داشت.

امام جمعه دلوار نیز بر ضرورت ایجاد دفتر ارتباطات مردمی در بخش ساحلی تنگستان تاکید کرد و گفت: زیرساخت‌های بهداشت و درمان این بخش توسعه یابد و بیمارستان تامین اجتماعی نیز احداث شود.

حجت‌الاسلام زاهد دوست با اشاره به اینکه پروژه‌های نیمه تمام بخش ساحلی تنگستان باید تکمیل شود، ادامه داد: ایجاد فضای مناسب و ساخت مصلی شهر دلوار امر مهم و ضرروی است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار