فیلمی از شکنجه و آزار یک زن و خنده و شوخی داعشی ها

ساعت24- فیلم تازه ای منتشر شده که چند داعشی را در خانه ای نشان می دهد که درحال شوخی و خنده هستند درحالی که صدای فریاد زنی که به او تجاوز می شود و آزار می بیند شنیده می شود.

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

این فیلم از گوشی موبایل یک تروریست داعشی به دست آمده که در اطراف موصل کشته شده است.در فیلم افرادی در اتاق نشسته اند و فردی که در کف اتاق نشسه و بی سیمی نیز در کنارش است لباس هایی را در دست دارد و شوخی می کند و همه می خندند. در این میان از بیسیم نیز فرمان هایی صادر می شود.

گروه تروریستی داعش از هنگامی که در منطقه عراق و سوریه شهرهایی را در کنترل خود در آورده اند علاوه بر قتل و کشتار در مقابل جمعیت انبوه مردم و بریدن سر و اعدام های وحشیانه و ا نتشار تصاویر آن از زنان اسیر نیز استفاده های نامشروع می کنند. مطالب مختلفی از اسارت و استفاده از زنان اسیر به عنوان برده جنسی در محدوده حکومت این گروه منتشر شده که از تجاوز به زنان و ازدواج اجباری بخشی از اقداماتی بوده که در این زمینه منتشر شده است.این فیلم گوشه ای از این گزارش ها را نمایش می دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار