همخوانی هزاران ایرانی با «ماه و ماهی»

12 خردادماه امسال اولین سامانه کنسرت آنلاین کشور با اجرای علیرضا قربانی راه‌اندازی شد. اجرایی که در کشور سر و صدا کرد و هزاران نفر از نقاط دور و نزدیک را با خود همراه ساخت.

به گزارش خبرداغ به نقل از وب‌سایت موسیقی ما: 12 خردادماه امسال اولین سامانه کنسرت آنلاین کشور با اجرای علیرضا قربانی راه‌اندازی شد. اجرایی که در کشور سر و صدا کرد و هزاران نفر از نقاط دور و نزدیک را با خود همراه ساخت. این‌بار در دومین پروژه از سری پروژه‌های سامانه «حام»، خواننده آلبوم پرطرفدار «ماه و ماهی» از اجرای برنامه‌ای خاص و متفاوت نسبت به کنسرت‌های قبلی‌اش خبر داد و این سامانه هم توانست تعداد قابل ملاحظه‌ای از دوستداران موسیقی و نوا را از سراسر کشور با خود همراه کند.هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند چهارشنبه، 16 تیرماه در روزهای تعطیلی عید سعید فطر که تقریبا تهران را خلوت و خالی شده می‌دیدیم، تالار اندیشه حوزه هنری، ساعت 6 بعدازظهر با جمعیت قابل توجهی روبرو شد. این جمعیت که شامل هنرمندان، بازیگران، اصحاب رسانه و دوستداران موسیقی و بالاخص حجت اشرف زاده بودند، به تالار آمدند. اما دانستن این نکته که قرار است به جز این چشم‌های حاضر در سالن، هزاران چشم دیگر هم به صورت مجازی و به‌طور هم‌زمان شاهد این کنسرت باشند، همه از جمله  جواد یحیوی، مجری برنامه  و حجت اشرف‌زاده را هیجان زده کرده بود. نوازندگان یک به یک وارد شدند و اولین قطعه را با موسیقی جنوب خراسان به یاد پیران جنگی خراسان و بعد از آن قطعه‌ای ازموسیقی شمال خراسان را اجرا کردند. سپس حجت اشرف‌زاده با معرفی اعضای ارکستر ماه و ماهی به سراغ قطعه دلنواز «ماه و ماهی» رفت. قطعه‌ای که همه انتظارش را می‌کشیدند تا در خواندن آن همراهی کنند.

در ادامه برنامه این خواننده جوان و پرطرفدار چند اثر موسیقایی و قدیمی و در عین حال خاطره‌انگیر مثل «عزیز بنشین به کنارم» و «بیا تا گل برافشانیم» را بازخوانی کرد. در بین قطعه‌های اجرا شده هم جدیدترین تک‌آهنگ حجت اشرف‌زاده با اشعاری از دکتر فاضل نظری با نام «همین است» اجرا و مورد استقبال قرار گرفت و به این صورت دومین پروژه «حام» هم مانند اولین پروژه با استقبال خوبی مواجه شد. پروژه ای که احتمالا دوستداران آن می‌توانند در آینده‌ای نزدیک منتظر اجراها و کنسرت‌های دیگری از سوی این سامانه باشند.

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

لازم به ذکر است که سامانه «حام»، صرفاً از درآمدآفرینی کنسرت‌ها و فروش بلیت‌های غیرحضوری کسب درآمد می‌کند و بخش اعظم عواید سالن متعلق به سازمان‌های خیریه همکار است.

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

هزاران ایرانی «ماه و ماهی» را یک‌صدا خواندند

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار