X بستن تبلیغات
5. Fixed

اعلامیه‌های ارتش عراق بر فراز شهر موصل: آزادی نزدیک است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، با نزدیک شدن نیروهای عراقی به شهر موصل و عقب راندن تروریست‌ها به داخل استان نینوی، هواپیماهای عراقی امروز (شنبه) اعلامیه‌هایی را بر فراز شهر موصل مرکز استان پخش کردند.

در این اقدام که دو اعلامیه جداگانه بر فراز شهر موصل منتشر شده است، از مردم داخل شهر خواسته شده است تا همکاری لازم را با نیروهای عراقی برای آزادسازی سریع‌تر شهر انجام دهند.

در یکی از این دو اعلامیه با نوید آزادی موصل، آمده است: نیروهای مسلح تروریست‌های داعش را در داخل موصل و اطراف آن محاصره کرده‌اند. با برادران خود همکاری کنید تا این جنگ هر چه سریع‌تر و با کمترین خسارت و تلفات برای مردم عادی و با بیشتر تلفات برای تروریست‌ها به پایان برسد.

در این اعلامیه همچنین آمده است: این آخرین جنگ است، پس برای آن آماده شوید.

در اعلامیه دیگری، با خطاب قرار دادن فریب خوردگان داعش در داخل شهر موصل، از ‌آن‌ها خواسته شده است تا مواضع خود را هر چه سریع‌تر ترک کنند.

در این اعلامیه آمده است: داعشی‌های خارجی شما را جلو فرستاده‌اند تا خودشان نجات پیدا کنند؛ مواضع خود فورا را ترک کنید چراکه که نیروهای مسلح به سوی شما می‌آیند. هر کسی باقی بماند بدون هیچ رأفتی کشته خواهد شد. عراقی بودن خود را به یا بیاورید. خودتان را تسلیم کنید تا سالم بمانید.

نیروهای عراقی امروز (شنبه) توانستند فرودگاه و پایگاه نظامی القیاره در 73 کیلومتری جنوب موصل را آزاد کنند.

انتهای پیام/ص

http://fna.ir/384SDS

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار