تریلر جدید از نسخه ی PS4 بازی Emily Wants to Play منتشر شد

آقای Shawn Hitchcock به تازگی در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد که بازی جدید او که Emily Wants to Play نام گرفته هم اکنون در مراحل پایانی از ساخت خود به سر می برد و برای انتشار در تاریخ ۹ آگوست به صورت انحصاری PS4 برنامه ریزی شده است.

ایشان هم چنین یک تریلر جدید نیز برای معرفی این بازی به اشتراک گذاشت که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید :

این بازی داستان دختر بچه ای با نام امیلی و عروسک محبوب او را روایت می کند که کم کم بازیکن را به درون دنیای خود برده و اتفاقاتی جالبی در آن رخ می دهد.

لازم به ذکر است که Emily Wants to Play پیش از این در ماه دسامبر سال گذشته برای PC نیز عرضه شد و توانست به خوبی مورد استقابل کاربران علاقه مند به بازی های سبک ترسناک قرار بگیرد.

بنابراین آقای Shawn Hitchcock نیز تصمیم گرفت آن را بر روی کنسول ها نیز ارائه کرده و هم اکنون توضیح داده که پس از انتشا نسخه ی PS4 آن قصد دارد تا Emily Wants to Play را برای Xbox One نیز در دسترس کاربران قرار دهد.

البته هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه ی این نسخه از بازی مشخص نشده اما به زودی اطلاعات بیشتر از آن نیز به اشتراک گذاشته خواهد شد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار