‫گله آتنه فقیه نصیری از کاربران معترض به یک مصاحبه

رکنا: آتنه فقیه نصیری پس از انتشار مصاحبه خود از بازتاب های این مصاحبه سخن گفت و از قضاوت های سطحی و زود هنگام مردم گله کرد.

آتنه فقیه نصیری در خصوص مصاحبه اخیری که با خبرگزاری میزان داشته و با رفتار عجیب کاربران مواجه شده است گفت: پس از بازنشر مصاحبه ام درباره اینکه هیچگاه برای معالجه بیماری ام حاضر به ترک ایران نیستم، در صفحه اینستاگرامم با فحش و ناسزاهای بسیاری از سوی برخی کاربران در روبرو شدم که روح مرا بسیار آزرده کرد. از مردم درخواست می کنم به متن خبر دقت کنند وبا بسنده کردن به تیتر یک خبر شروع به قضاوت درباره افراد و پس از آن فحاشی نکنند.
فقیه نصیری افزود: نکته‌ای که من درباره بیماری ام (ام اس) اعلام کردم این بود که بیماری من به طور کامل از طرف خودم و خانواده ام در حال کنترل است و چون در شرایط خوب و محیطی آرام زندگی می کنم دیگر لازم نمیبینم که بخواهم برای معالجه به آمریکا یا دیگر کشورهایی که می توانند من را معالجه کنند سفر کنم. چرا برخی چنین رفتاری می کنند، بعد از انتشار مصاحبه من را نفرین می کنند و خانواده ام بسیار از این اتفاق ناراحتند و همه ما از این واکنش ها بهم ریخته ایم، خواهش می کنم این کار را نکنید و لطفا به هم احترام بگذاریم.
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار