راه اندازی سامانه شناسایی بیمه شدگان قالیباف و صنایع دستی

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از صنعت بیمه،  مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: با راه اندازی سامانه شناسایی بیمه شدگان قالیباف و صنایع دستی، بیمه افرادی که دیگر در این حرفه مشغول نباشند قطع می شود.

راه اندازی سامانه شناسایی بیمه شدگان قالیباف و صنایع دستی/ 200 هزار بیمه قطع شدبه گزارش خبرگزاری میزان،سیروس نصیری مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به راه اندازی سامانه شناسایی بیمه شدگان قالیباف و هنرمندان صنایع دستی،گفت: این سامانه با همکاری اتحادیه قالیبافان و مرکز یارانه کشور راه اندازی می شود تا قالیبافان و هنرمندان واقعی صنایع دستی کشور شناسایی شوند.

وی ادامه داد: برخی از افراد تحت پوشش بیمه قالیبافی و صنایع دستی هستند اما کار دیگری را انجام می دهند و جواز کسب آنها مرتبط با این حوزه بوده و از این بیمه تامین اجتماعی استفاده می کنند.

به گفته مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در حال حاضر 424 هزار نفر تحت پوشش بیمه قالیبافی هستند که در صورت راه اندازی این سامانه و شناسایی قالیبافان واقعی میزان این بیمه شدگان کاهش می یابد.

نصیری تاکید کرد: قبل از بازرسی میدانی نیز در دو سال گذشته نیز تعداد زیادی از این بیمه استفاده می کردند که در آن زمان 200 هزار نفر که قالیباف نبودند شناسایی و بیمه آنها قطع شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار