اظهارات مرکل نشانه‌ توطئه جدید علیه ایران

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس اظهارات ضدایرانی صدراعظم آلمان را نشانه‌‌‌‌ای برای توطئه جدید علیه ملت ایران دانست.

 تسنیم نوشت:رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس اظهارات ضدایرانی صدراعظم آلمان را نشانه‌‌‌‌ای برای توطئه جدید علیه ملت ایران دانست.

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارات ضدایرانی صدراعظم آلمان را نشانه‌‌‌‌ای برای توطئه جدید علیه ملت ایران دانست و گفت: متاسفانه اظهارات خانم مرکل درباره توانمندی‌های موشکی ایران غیرقابل قبول است، چرا که این اظهارات غیرفنی و کاملا سیاسی است

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در بحث اجرای برجام به آنچه توافق شده پایبند بوده است، تاکید کرد: توان موشکی ایران کاملا دفاعی است و ایران از این توان برای دفاع از سرزمین خود در مقابل هرگونه تهدیدی استفاده خواهد کرد؛ هیچ دلیلی وجود ندارد که برخی فکر کنند که توان موشکی ایران تهدیدی برای منطقه و دیگر کشورهای اروپایی است، چرا که ما بارها اعلام کرده‌ایم برای تقویت بنیه دفاعی خود قدرت موشکی را افزایش می‌دهیم.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه فعالیت‌‌های موشکی ایران هیچ ارتباطی به برجام ندارد، گفت: حتی اگر برخی بحث‌ قطعنامه‌ها را مطرح کنند نیز باید گفت که فعالیت‌های موشکی ایران خارج از قطعنامه نیست، چرا که موشک‌های ایران در چارچوب توان دفاعی کشور است.

بروجردی در پایان گفت که باید مجلس و دولت با هوشیاری در مقابل توطئه‌‌ مقاومت کرده و مانع عملی شدن آنها شوند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار