دستگیری عامل اختلاس چند میلیاردی حین فرار

فرمانده انتظامي سیستان و بلوچستان از دستگيري کارمند بانکي که 32 ميليارد ريال اختلاس کرده بود با همکاري پليس خراسان رضوي خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار"حسين رحيمي" گفت: در پي دريافت گزارشي مبني بر اينکه يکي از کارکنان يک بانک دولتي با سوء استفاده از موقعيت شغلي، اقدام به اختلاس ميلياردي کرده است، تيمي از ماموران مجرب پليس آگاهي تشکيل و ضمن هماهنگي با مقام قضائي دستگيري متهم را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامي استان سيستان و بلوچستان افزود:کاراگاهان با انجام بررسي هاي ميداني محسوس و نامحسوس دريافتند که اين فرد از سال 1382 به عنوان متصدي امور بانکي مشغول به کار بوده و در اين مدت با سوء استفاده از موقعيت شغلي اش طي چندين مرحله مبلغ 32 ميليارد ريال را به حساب هاي مختلف خود منتقل و بخش زيادي از آن را به دلار تبديل کرده است.

سردار رحيمي با بيان اينکه متهم پس از اطلاع از ورود پليس به اين پرونده از زاهدان متواري شده بود، خاطر نشان کرد: کارآگاهان پليس آگاهي با اشراف اطلاعاتي و پيگيري هاي به عمل آمده موفق شدند مخفيگاه متهم را در مشهد شناسايي کنند.

فرمانده انتظامي استان در خاتمه گفت: کار آگاهان پليس استان در عملياتي مشترک با پليس خراسان رضوي موفق شدند متهم را به همراه مقادير زيادي دلار حين فرار به خارج از کشور در مشهد دستگير کنند.


انتهاي پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار