حضور کامل سیدجلال و برنامه سنگین شاگردان برانکو قبل از سومین بازی دوستانه

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع ملی‌پوش پرسپولیس از بند مصدومیت رهایی یافت و امروز شنبه، تمرین کاملی را انجام داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سید جلال حسینی که در روزهای گذشته تحت نظر کادر پزشکی قرار داشت و به دلیل آسیب‌دیدگی تحت معاینات تکمیلی و تصویربرداری قرار گرفته بود، امروز مجوز حضور در تمرینات را پیدا کرد.

سید جلال حسینی با توجه به نظر کادر پزشکی، در تمام مراحل تمرین بدون کم و کاست حاضر بود.

همچنین در حالی که تصور می‌شد برانکو ایوانکوویچ با توجه به بازی دوستانه امروز و دیداری که شب گذشته برابر تیم آبولون داشتند، برای صبح امروز تمرین سبک‌تری را تدارک ببیند، سرخپوشان برنامه نسبتا سنگینی را پشت سر گذاشتند.

تمرین از ساعت 10:30 به وقت محلی و پس از گرم کردن اولیه آغاز شد. در شروع این تمرین مارکو استلینوویچ ترکیبی از تمرینات سرعتی، کششی و رفلکسی را در برنامه سرخپوشان قرار داده بود.

پس از آن، برنامه‌های تاکتیکی آغاز شد و با دستور برانکو ایوانکوویچ بازیکنان از کناره‌ها و عمق پا به توپ نفوذ کرده و برای بازیکنان دیگر، موقعیت‌سازی می‌کردند و شوتزنی از تمام نقاط زمین به سوی دروازه انجام می‌شد.

بعد از این مرحله، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و هر گروه جداگانه توسط چوک و برانکو هدایت می‌شدند.

بخشی از این تمرین بدون توپ انجام شد که بازیکنان حمله، دفاع و پرس را طبق برنامه‌ای که به آنها داده می‌شد تصویرسازی و اجرا می‌کردند.

تمرین امروز سرخپوشان در ساعت 12:10 به وقت محلی به پایان رسید.

سرخپوشان ناهار را در ساعت 13:15 به وقت اوکراین صرف کردند و پس از آن برای استراحت به اتاق‌های خود رفتند تا برای بازی دوستانه امروز استراحت کنند.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار