جشنواره مشتریان شتابی بانک ایران زمین

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این طرح که به مناسبت برگزاری نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه راه اندازی شده است، بازدید کنندگان از غرفه بانک و مراجعه کنندگان به سایت باشگاه مشتریان بانک ایران زمین می توانند در طول مدت 4 روز برگزاری نمایشگاه با ورود به صفحه جشنواره در وب سایت باشگاه مشتریان ضمن رویت امتیاز کارت بانکی خود (کلیه کارت های شبکه شتاب بانکی)، در قرعه کشی این طرح شرکت کنند.
مشتریان شتابی خدمات بانکداری بانک ایران زمین می توانند علاوه بر شرکت در قرعه کشی ویژه نمایشگاه در صورت افتتاح حساب نزد یکی از شعب بانک ایران زمین، 1500 امتیاز تشویقی جهت شرکت در قرعه کشی‌های باشگاه مشتریان دریافت کنند.
درضمن مشتریان خدمات بانکداری الکترونیک بانک ایران زمین می توانند با انجام تراکنش های مختلف از طریق دستگاه های ATM بانک ایران زمین با افزایش امتیاز شانس خود را در دریافت جایزه افزایش دهند.
(( دارنده هر کارت شتاب بانکی که هستید با مراجعه به سایت باشگاه مشتریان یا غرفه بانک ایران زمین در نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه حضور خود را در قرعه کشی ویژه نمایشگاه به ثبت رسانید.))

گفتنی است بانک ایران زمین در سالن 38 غرفه 408 پذیرای بازدید کنندگان است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار