X بستن تبلیغات
5. Fixed

تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)

 نمایی رویایی از مزرعه ی آفتابگردان در شهر وودلند (Woodland) در شهرستان یولو واقع در ایالت کالیفرنیا.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 چشم اندازی زیبا از منطقه  Gásadalur واقع در جزایر فارو (Faroe). جزایر فارو نام جزایر هجده ‌گانه‌ای است که به عنوان یکی از منطقه‌های خودگردان دانمارک شناخته می‌شود.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 تصویری خیال انگیز از خانه های کوهستانی در کوه ماترهورن (Matterhorn) یکی از بلندترین قله‌ها در آلپ واقع در مرز سوئیس و ایتالیا. کوه ماترهورن از کشنده‌ترین کوه‌ها برای کوهنوردان آلپ بوده ‌است. از سال ۱۸۶۵ که کوهنوردی به سوی قله آن آغاز شد تا سال ۱۹۹۵ بیش از ۵۰۰ کوهنورد بر روی آن کشته شده‌اند.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 منظره ای شگفت انگیز از پارک ملی یوسیمیتی (Yosemite National Park) در ایالت کالیفرنیا واقع در ایالات متحده آمریکا. این مکان یک میراث جهانی یونسکو در آمریکا می‌باشد.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 تصویری دیدنی از آبدره گیرانگرفیورد (Fiordo de Geiranger) در غرب نروژ. این دره در ناحیه مور جنوبی در استان موره اوگ رومسدال Møre og Romsdal واقع شده است. این آبدره جزء فهرست میراث جهانی یونسکو می باشد.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 چشم اندازی خیره کننده از جزیره بالی واقع در کشور اندونزی. این جزیره از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می‌رود.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 نمایی دیدنی از سواحل جمهوری نامبیا (Republic of Namibia) در جنوب غربی آفریقا. نامیبیا میان بیابان‌های نامیب و کالاهاری واقع شده و کم‌باران‌ترین کشور در آفریقای سیاه به‌شمار می‌آید. نامیبیا پس از مغولستان دومین کشور در جهان با کم‌ترین تراکم جمعیتی است. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
چشم اندازی سرسبز و خارق العاده ازشهر Åndalsnes در بخش Rauma در شهرستان موره اوگ رومسدال (Møre og Romsdal) در کشور نروژ.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 عکسی زیبا از جزیره وِنیز (Venezia) در شمال ایتالیا. این جزیره در میان دریای آدریاتیک قرار گرفته ‌است و بصورت جزیره های کوچک است که جزیره‌ها به وسیلهٔ کانال‌هایی از هم جدا شده‌اند و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 تصویری فوق العاده زیبا از غروب خورشیدِ شهر ساحلی لاگونا بیچ (Laguna Beach) از شهرهای کوچک ایالت کالیفرنیا در کشور آمریکا. این شهر ساحل تفریحی مشهوری دارد و به جهت سواحل زیبایش، تابستان هرسال میزبان گردشگران زیادی است.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
نمایی هوایی از دریاچه Seealpsee در محدوده  Alpstein  از ایالت آپینزیلاینرهودن (Appenzell Innerrhoden) در کشور سوییس. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 چشم اندازی از جاده ی خیال انگیز در کشور نیوزلند (New Zealand) واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام. این کشور از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده است.  تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 نمایی دیدنی از خانه هایی کنار کانال آب در هنگام غروب خورشید در پایتخت آمستردام (Amsterdam) در کشور هلند. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 تصویری شگفت انگیز از قلعه سلطنتی چمبورد (Château de Chambord) در مرکز فرانسه. این بنا توسط فرانسوای اول بنا گردید و بر سبک معماری قرون وسطایی فرانسوی ساخته شده است. تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)
 طبیعت چشم نوازی از روستای Gjógv واقع در شمال جزیره Eysturoy. این روستا در جزایر فارو و در 63 کیلومتری شمال جاده ی پایتخت توشهاون (Tórshavn) قرار دارد. توشهاون پایتخت و بزرگترین شهر جزایر فارو است.تصاویری شگفت انگیز از دنیای زیبا (35)

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار