X بستن تبلیغات
5. Fixed

کولمن: بعد از جام جهانی از نیمکت ولز کنار می روم

سرمربی تیم ملی ولز می‌گوید بعد از جام جهانی 2018 از نیمکت این تیم کنار خواهد رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، ولز یکی از تیم های شگفتی ساز در یورو 2016 بود که توانست به جمع چهار تیم پایانی راه یابد ولی در این مرحله با شکست برابر پرتغال از صعود به دیدار نهایی بازماند.

کریس کولمن درباره حضور در این تیم گفت: از ابتدای یورو هدف خوبی داشتیم. می‌دانستیم قرار است چه هدفی داشته باشیم. قبل از شروع یورو به دنبال این بودیم که چهار امتیاز از گروه بگیریم. می دانستیم با این شرایط، صعود ما به مرحله بعد قطعی می‌شود. خوشبختانه به هدف خودمان رسیدیم و توانستیم به عنوان تیم نخست از گروه صعود کنیم و عملکرد خوبی در یورو داشته باشیم. در مرحله حذفی برابر ایرلندشمالی، دیدار سختی داشتیم. سپس در بازی برابر بلژیک نیز دشواری‌هایی داشتیم ولی قبل از این دیدار می‌دانستیم اگر شرایط خوبی داشته باشیم، می توانیم موفق شویم.

کولمن که در سال 2012 هدایت تیم ملی ولز را بر عهده گرفت، پیش از شروع یورو قرارداد خود را به مدت چهار سال با اتحادیه فوتبال ولز تمدید کرد. این مربی در ادامه گفت: در دورانی که فوتبال بازی می کردم، شرایط خیلی خوبی نداشتم و زمانی هم که مربی شدم، شرایط همینطور است. با این حال مطمئن هستم چه به جام جهانی صعود کنیم و یا چه صعود نکنیم، جام جهانی آخرین حضور من روی نیمکت تیم ملی ولز خواهد بود. فکر می کنم 6 تا هفت سال حضور در نیمکت تیم ملی برای من کافی بوده باشد. این آخرین حضور من در تیم ملی خواهد بود. وظیفه اصلی ما در حال حاضر این است که بتوانیم هر طور شده است به جام جهانی راه یابیم. این مرگ و زندگی است.

ولز در راه صعود به جام جهانی روسیه در گروه نسبتا مناسبی قرار گرفته است و می‌تواند به مرحله بعد راه یابد. ولز باید با اتریش، صربستان، ایرلند، مولداوی و گرجستان در یک گروه برای راه یابی به جام جهانی روسیه تلاش کند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار