به زودی منتظر اطلاعات محرمانه و جدید از Gears of War 4 باشید

بازی جدید Gears of War 4 در ماه اکتبر منتشر می شود و در کنار آن در رویداد Comic Con که در همین ماه در سن دیگو برگزار می شود نیز پنلی مختص به آن وجود دارد.

در این پنل سازندگان حضور پیدا کرده و قصد دارند اطلاعات ویژه و هم چنین خبر های شگفت انگیزی از قابلیت های درون بازی به کاربران بدهند. این رویداد در تاریخ ۲۱ جولای برگزار می شود و سازندگان Gears of War 4 به همراه شخصیت ها و بازیگران درون بازی هم در آن حضور پیدا می کنند تا با کاربران صحبت کنند.

این جلسه در Room 6BCF برگزار شده و در کل حدود یک ساعت طول می کشد که در آن آقای اد فرگوسن در رابطه با ویژگی های اصلی بازی و بازیگران آن توضیح می دهد و در این بین اعضای مهمان حاضر در جمع هم اطلاعایت در اختیار کاربران قرار می دهند.

آقای فرگوسن هم اکنون اعلام کرده که قصد دارد رازی فوق محرمانه را درمورد Gears of War 4 با علاقه مندانش در میان بگذارد اما هنوز نمی دانیم این راز دقیقا چیست و به چه نکته ی مهمی از بازی اشاره کرد.

مایکروسافت اعلام کرده که انگیزه ی جدیدی دارد تا مردم را تشویق کند بازی جدید Gears of War 4 را پیش خرید کنند. هم اکنون تمام کاربرانی که این بازی را به صورت دیجیتال و یا فیزیکی از خرده فروشان مختلف بر روی Xbox One پیش خرید کنند, پیش از پایان سال ۲۰۱۶ یک نسخه ی کپی از تمامی نسخه های مختلف سری Gears of War را برای Xbox 360 دریافت خواهند کرد.

Kait Drop Shot

Kait Drop Shot

این بازی ها شامل Gears of War (2006), Gears of War 2 (2008), Gears of War 3 (2011) و Gears of War Judgment (2013) می باشد, که نسخه ی Xbox 360 هر یک از آن ها دارای قابلیت سازگاری کنسول ها بوده و به راحتی می توان آن ها را بر روی Xbox One تجربه کرد.

البته این اولین باری نیست که مایکروسافت چنین امکانات ویژه ای را در اختیار طرفداران سری Gears of War قرار می دهد. برای مثال در سال گذشته این شرکت اعلام کرد تمامی کاربران که تا پیش از پایان سال ۲۰۱۵ نسخه ی Gears of War Ultimate Edition بازی را درییافت و تجربه کنند, هر چهار بازی این فرانچایز را برای Xbox 360 به رایگان دریافت می کند.

چیزی که سازندگان به آن فکر کرده اند و در حال تلاش برای عملی کردن آن می باشند, اجرا شدن بازی با رزولوشن ۴K بر روی ویندوز ۱۰ بوده و در نهایت دوست دارند وقتی Gears of War 4 برای اولین بار بر روی PC اجرا می شود هیچ نقصی در خود نداشته باشد.چیزی که سازندگان به آن فکر کرده اند و در حال تلاش برای عملی کردن آن می باشند, اجرا شدن بازی با رزولوشن ۴K بر روی ویندوز ۱۰ بوده و در نهایت دوست دارند وقتی Gears of War 4 برای اولین بار بر روی PC اجرا می شود هیچ نقصی در خود نداشته باشد.

بازی جدید Gears of War 4 نیز برای انتشار در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۶ برابر با ۲۰ مهر ۱۳۹۵ برای پلتفرم های Xbox One و PC برنامه ریزی شده است. در کنار آن اگر شما نسخه ی دیجیتالی آن را برای Xbox One خریداری کنید نسخه ی PC آن را به رایگان دریافت می کنید. در مقابل این امکان برای نسخه ی PC بازی هم وجود دارد و با خرید نسخه ی دیجیتالی آن یک نسخه ی کپی از Xbox One بازی دریافت خواهید کرد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار