معمای سخت، اگه زرنگی موبایل روی قالی رو پیدا کن + جواب

تصویری چالش برانگیز در فضای مجازی موجب شد تا میلیون ها کاربر مدتها به یک عکس خیره شوند.

معمای سخت و خشم برانگیز

معمای سخت و خشم برانگیز در فیس بوکموضوع معمای سخت این بود :اگر می توانید گوشی موبایل روی این فرش را پیدا کنید!

معمای سخت فرش

معمای سخت گوشی موبایل روی فرش

در ابتدا خیلی تلاش می کنید تا پاسخ را بیابید ، حتی ممکن است عصبانی شوید اما بلافاصله بعد از آنکه نتیجه را مشاهده می کنید ناخوداگاه می خندید. بسیاری از کاربران فضای مجازی بعد از مشاهده این معمای پیچیده نوشتند:دیوانه شدم اما نتوانستم جواب را پیدا کنم " و.. .

در تصویر یک قالی زیبا مشاهده می کنید که باید روی ان یک گوشی موبایل را پیدا کنید ، هرچقدر دقت می کنید نمی توانید شیی را شبیه به گوشی پیدا کنید . طرح گلدار قالی شما را کمی گیج و سردرگم می کند چرا که به ظاهر اصلا هیچ شیی روی آن وجود ندارد. بعد از گذشت چند دقیقه تسلیم می شویم و باور می کنیم که نتوانسته ایم پاسخ را بیابیم تا اینکه به پایین صفحه مراجعه می کنیم .

پاسخ معمای سخت گوشی موبایل روی قالی گلدار

.

.

.

.

.

چهره عبوس و متمرکز شده شما به یکباره خندان می شود و متوجه می شوید که چقدر هوشمندانه یک گوشی موبایل در میان نقش قالی پنهان شده است.

معمای سخت

پاسخ معمای سخت موبایل روی قالی

دقت کنید که در کناره فرش جایی نزدیک به پایه میز طرح قالی تغییر کرده است و درست همان جا یک گوشی موبایل با قاب طرح دار قرار گرفته است.

میانگین در حدود 500.000 کاربر برای یافتن پاسخ این معما حدود 10 الی 15 دقیقه تمرکز و دقت کرده اند که هیچ کدام به پاسخ درست نرسیدند.

معمای سخت، اگه زرنگی موبایل روی قالی رو پیدا کن + جواب

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار