نشان طلای نوجوانان آسیا بر گردن فرنگی‌کار خوزستانی

ورزشکار خوزستان گردن آویز طلای رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان آسیا را به دست آورد

ورزشکار خوزستان گردن آویز طلای رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان آسیا را به دست آورد.

محمدامین کجباف، دبیر هیات کشتی استان اظهار کرد: در این مسابقات که از روز چهارشنبه هفته گذشته در کشور تایوان در حال برگزاری است، علی ناقوسی و محمد حسینوند از خوزستان، همراه با تیم اعزامی ایران در این پیکارها حضور دارند.

وی بیان کرد: حسینوند در وزن 50 کیلوگرم این رقابت ها، موفق شد با شکست تمام حریفان خود، آن هم با اختلاف امتیاز بالا عنوان قهرمانی را ازآن خود کند. او کشتی گیر خیلی خوبی است و از رده های سنی خردسالان و نونهالان رشد کرد و اکنون هم توانست در آسیا بدرخشد. امیدوارم او در مسابقات جهانی نیز نتیجه خوبی به دست آورد.

دبیر هیات کشتی خوزستان درباره حذف ناقوسی، کشتی گیر وزن 63 کیلوگرم اعزامی به این مسابقات نیز گفت: او در بازی نخست خود شکست خورد و حریفش نیز در ادامه از دور مسابقات کنار رفت و به همین دلیل ناقوسی شانس مجدد را به دست نیاورد. به نظرم باتوجه به پتانسیلی که ناقوسی دارد اگر کمی خودباوری داشت، می توانست به راحتی مدال کسب کند. البته او برای اولین بار بود که در مسابقات برون مرزی شرکت می کرد و همین موضوع در عملکرد او بسیار تاثیرگذار بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار