ساعت کاری در سال 95

working-hours

در زندگی هر شخصی زمان های متفاوت در طول روز وجود دارد، برای مثال افراد شاغل در طول هر روز زمانی مشخص را در محل کار خود می باشند، این تقسیم بندی زمانی در هر جای دنیا و برای هر شخصی وجود دارد.

در کشور ایران نیز ساعت کاری مشخصی برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی وجود دارد، همینطور در ایام مختلف سال با توجه به مراسم های مختلف گاهی این ساعت کاری برای برخی از ادارات و شرکت ها تغییر می کند.

به طبع شرکت های خصوصی زمان های متفاوت تری نسبت به شرکت های دولتی دارند و گاهی نیز است بدانیم اداره یا بانک خاصی که میخواهیم به آن مراجعه کنیم باز است یا خیر

که البته معمولا این نوع اطلاعات را به سختی می توان پیدا نمود، این بخش را جهت سهولت افراد در سایت آسمونی ساخته ایم و به بررسی ساعت های کاری بانک ها، موسسات، فروشگاه ها و ادارات، سازمان ها مجموعه ها و شرکت های مختلف ایرانی پرداخته ایم. لطفاً در تکمیل نمودن این لیست ما را همراهی نمایید.

اگر شما نیز به دنبال اطلاع از ساعت کار مجموعه موردنظرتان هستید این صفحه را با دقت مرور نمایید:

ساعت کار سال 95

ساعت کاری ادارات و بانک ها به طور کل متفاوت می باشد، اما ساعت کاری عمومی که وجود دارد 08:30 تا 16:30 می باشد.

ساعت کار بانک پاسارگاد سال 95

ساعت کار شعبه ها و واحدهای ستادی بانک پاسارگاد در “ماه مبارک رمضان” به شرح ذیل اعلام می گردد:

(ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به منظور بهره‌مندی از برکات شب‌های قدر، شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در تهران و شهرستان‌ها، در روز شنبه مورخ 5 تیر 1395 و چهارشنبه مورخ 9 تیر 1395، مصادف با روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان، از ساعت 8:30 صبح آماده ارایه خدمات بانکی به مشتریان گرامی هستند. همچنین واحدهای ستادی در این روزها، از ساعت 8 صبح آماده ارایه خدمات به هم‌میهنان گرامی خواهند بود.)

ساعت کاری بانک پاسارگاد در طول سال 95:

نام بخش / شعبه شنبه تا چهارشنبه پنج شنبه شعبه های تهران و شهرستان ها 8:00 الی 16:00 8:00  الی 12:30 شعبه کیش 7:30 الی 14:30 7:30 الی 12:30 شعبه قشم 8:00 الی 14:30 8:00 الی 11:30 واحدهای ستادی 7:30 الی 15:30 7:30 الی 12:30 ساعت کار اداره مخابرات سال 95

ساعت کاری شرکت مخابرات در مراکز مخابراتی شهر تهران از ساعت 8 الی 15:30 می باشد.

لازم به ذکر است برخی از کارکنان قسمت های مختلف ساعت کار پایانی زودتری دارند.

ساعت کار در ماه رمضان 95

ساعت کاری ادارات در ایام ماه رمضان تغییر نداشته است و  همان ساعت روزهای عادی سال است. دولت یازدهم این اختیار را به سازمانها و ادارات داده که کارکنان بتوانند در ابتدا و یا پایان روز از مرخصی استفاده کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار