X بستن تبلیغات
5. Fixed

کشف اتفاقی جسد توسط یک گیمر در هنگام انجام بازی Pokémon GO

شاید شما هم تا الآن درباره بازی جدید و فوق‌العاده نینتندو به نام Pokemon Go شنیده باشید. اگر بگوییم که این بازی قلب گیمرها در تمام دنیا را تسخیر کرده است بی‌راه نگفته‌ایم و البته دلیل خوبی هم برای این کار دارد. این بازی به هیچ‌کدام از بازی‌هایی که تا الآن آن‌ها را انجام داده‌اید شباهت ندارد.

برای کسانی که از این بازی اطلاعی ندارند، این بازی بازیکنان را وادار به ترک خانه و جست‌وجوی جهان خارج از منزل می‌کند. به آن‌ها جانورانی به نام پوکمون که در دنیای واقعی مخفی‌شده‌اند را جایزه می‌دهد. بااینکه دیدن چنین بازی‌ای که افراد را به داشتن تحرک و بیرون رفتن تشویق می‌کند جالب است، جهان واقعی می‌تواند جای تاریک و ترسناکی باشد.

Riverton-Wyoming-river-pokemon-go-body

دختر 19 ساله‌ای از شهر Riverton در ایالت Wyoming بعدازاینکه برای بازی کردن Pokemon Go از خانه خارج شد، یک جسد واقعی را پیدا کرد. این دقیقاً پوکمونی نبود که انتظار پیدا کردنش را داشته باشد. وی به ایستگاه خبری محلی KTVQ گفت:

داشتم به سمت پل و در کنار آب حرکت می‌کردم که چیزی را درون آب دیدم. مجبور شدم دوباره نگاه کنم تا اینکه متوجه شدم یک جسد در آب است. برای مدتی واقعاً ترسیده بودم.

ظاهراً این دختر برای اینکه بتواند به رودخانه نزدیک شود باید از روی حصار می‌پریده است، اما اصلاً چرا باید به چنین مکانی برود؟ به‌این‌علت که بازی انواع خاصی از پوکمون را با توجه به مکان جغرافیایی افراد پنهان می‌کند؛ مثلاً انواع آبزی پوکمون را تنها می‌توان در نزدیکی رودخانه، دریاچه و غیره پیدا کرد. این ایده به نظر فوق‌العاده می‌رسید تا اینکه سروکله یک جسد واقعی پیدا شد.

به گفته پلیس کمتر از 24 ساعت از مرگ جسد می‌گذشت و بااینکه آب کمتر از یک متر عمق داشت، اثری از قتل و درگیری به چشم نمی‌خورد. درهرصورت در هنگام انجام این بازی مراقب باشید، دنیای واقعی مثل دنیای مجازی پوکمون‌ها که Pallet town نام دارد، امن نیست.

phandroid

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار