شتابزدگی جریان محکوم به اختلاس در اتهام‌زنی به افشاگران و پیگیران فیش‌های نجومی/ رئیس‌جمهور منتظر خوداستعفایی مدیران متخلف نباشد

مجتبی ثابتی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: پیرامون وقایع و فجایع فیش‌های نجومی اخیر چند سوال مخفی و البته عیان وجود دارد، اول شتابزدگی جریان محکوم به پرخوری و اختلاس در اتهام زنی به افشاگران و پیگیران فیش‌های نجومی است. اینکه سیدنظام موسوی مدیر عامل خبرگزاری فارس را به حقوق 37 میلیونی متهم کردند و بلافاصله اصل فیش وی منتشر شد که متعاقبا اولین تیرشان با کمانه شکست.

وی افزود: اندکی بعد بر حسین شریعتمداری با حقوق چند ده میلیونی بهتان زدند و ذره‌ای بعید نیست که فردا مجددا داستان نخ نما شده و کذایی ویلاها و اسب‌های همیشگی را به شخصی دیگر منتسب کرده و آن را در بوق کنند.

ثابتی تصریح کرد: چگونه است که اصلاح طلبان جرات تکذیب فیش‌های منتسب به خود را ندارند و مداوما پس از سکوت مجبور به استعفا می‌شوند ولی در آن سو شریعتمداری‌ها با شجاعت تمام انتساب فیش‌ها را تکذیب کرده و واقعیت فیش‌ها را مطرح می‌کنند؟

این فعال دانشجویی تاکید کرد: آیا این تبری از جانب جریان انقلابی نشانه پاکدستی و عدم ترس از خود نیست؟ چه دلیلی دارد که خاندان حسینی و صدقی و فریدون با این شهامت از انتساب فیش‌ها و حقوق‌های وارده تکذیبیه‌ای نمی‌دهند؟

ثابتی اضافه کرد: آیا اگر شریعتمداری‌ها هم به سان اربابان برخی نشریات زنجیره‌ای اصلاح‌طلب جاده محافظه کارانه برای خویش تعریف می‌کردند و از حقوق‌های نجومی دم بر نمی‌آوردند نیز به این دروغ‌ها مبتلا می‌شدند؟ آیا منتشر کنندگان این فیش ها، شناسنامه واقعی خود را عیان می‌کنند یا در کانال‌ها و شبکه‌های ساختگی و بی‌هویت به عرض اندام می‌پردازند؟

وی تصریح کرد: سوال دیگر اینکه آیا گردانندگان روزنامه‌های قلیل الانتشار، درجه سه و زنجیره‌ای اصلاح‌طلب قائل به انتشار دارایی‌های منقول و غیر منقول خود هستند؟ و اینکه آیا جمله جماعت باصطلاح اصلاح طلبان آمادگی مناظره عینی، علمی و مستند پیرامون فیش‌های حقوقی نجومی با حاج حسین شریعتمداری و سیدنظام‌الدین موسوی را دارند؟

ثابتی ادامه داد: سوال مهم دیگری که وجود دارد این است که آیا برهان خاصی دارد که کانال‌های اصلاح‌طلبان هم، اقدام به تکذیب این حقوق دروغین به شریعتمداری کردند و مجبور شدند به سلامت حقوقی وی اقرار کنند؟ آیا برهانشان، ترس از پرده برداری‌های دیگر شریعتمداری نیست؟

وی در ادامه با اشاره به استعفای برخی مدیران دولتی پس از افشای فیش‌های حقوقی نجومی، تاکید کرد: به نظر می‌رسد دولت روحانی پیش از استعفای افراد متخلف می‌بایست در دفاع از حقوق ملت آنها را عزل می‌کرد.

ثابتی گفت: چگونه است که هر روز به تعداد مدیران متخلف اضافه می‌شود ولی تعداد استعفا دهندگان هنوز کمتر از تعداد انگشتان دست است؟ آیا روحانی نباید خودش دست به‌کار شده و منتظر خود استعفایی مدیران متخلف نشود.

انتهای پیام/

http://fna.ir/UGF62G

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار