شگفت انگیزترین ربات 2016 +تصاویر

امروز یکی از عجیب ترین و کاربردی ترین ربات های موحود در بازار ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شگفت انگیزترین ربات 2016

ربات شگفت انگیز

در سال های گذشته شاید حضور ربات ها در بین مردم مخصوصا در ایران تاحدودی دور از ذهن بود ، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که گوشی هوشمند تلویزیون های هوشمند و … همگی به عنوان یک ربات در کنار شما بحساب می آید.امروز یکی از عجیب ترین و کاربردی ترین ربات های موحود در بازار ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد . این ربات تولید شرکت ال جی است و نام آن Rolling Bot است .

شگفت انگیزترین ربات

Rolling Bot کاربردی ترین ربات در بازار ایران بحساب می آید این ربات می تواند برای شما کارهای جالبی را انجام دهد شما به کمک این ربات می توانید قبل از حضور در خانه کولر یا اسپلیتر یا هر دستگاه دیگری را که نیاز دارید بدون حضور در خانه روشن کنید . این باعث می شود شما قبل از حضور در خانه تا ن دستگاه های تهویه مطبوعتان را روشن نمایید .

رولینگ بات به کمک ساختار بدنه کره مانند و داشتن دو قطعه در کناره هایش می تواند درخانه شما براحتی حرکت کرده و تغییر موقعیت دهد . مهم ترین عضو بدنه این دستگاه مغز هوشمند آن است که میتواند با اتصال به وای فای مودم شما با گوشی هوشمند شما ارتباط برقرار کند و تمامی عملکرد های مورد نیاز شما را انجام دهد.

زوم تک

اخبار مرتبط:

شبیه ترین ربات شبیه به انسان ساخته شد +عکس

اختراع آنتن 4 کاره هوشمند در لپ تاپ های جدید+تصاویر

نمايش ربات انسان‌نماي خدمت‌كار

با ربات های جاسوسی تلگرام آشنا شوید+اسامی

کارکنان این رستوران چینی همه ربات هستند +عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار