X بستن تبلیغات
5. Fixed

قمری: سه رکابزن اصلی در تور کینگ هایلک معرفی می‌شوند

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: یک هفته بعد از آغاز تور کینگ هایلک چین ملی پوش رزور را معرفی می‌کنیم و اعلام خواهیم کرد که کدام یک از رکابزنان علاوه بر استقامت در تایم تریل هم شرکت می کند.

خسرو قمری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتخاب چهار رکابزن  المپیکی، بیان‌ کرد: ما بر اساس نتایجی که رکابزنان از ابتدای فصل تا الان داشته‌اند همچنین تست‌های مختلفی که  در اردوی اردبیل گرفته شد، نفرات را مورد ارزیابی قرار دادیم. کادرفنی تیم ‌ملی نیز گزارشات خود را ارائه کرد و در نهایت آروین گودرزی، میر صمد پورسیدی، قادر میزبانی و مهدی سهرابی معرفی شدند.

او ادامه‌ داد: 23 تیر ماه قرار است تستی در مجموعه  آزادی از رکابزنان بگیریم که پس از آن گزینه‌های مورد نظر را معرفی می‌کنیم و دو نفر برای رکاب زدن در تایم تریل در نظر گرفته خواهند شد.

قمری در پاسخ به این پرسش که سه رکابزن اصلی و این که چه کسی در تایم تریل رکاب خواهد زد را چه زمان اعلام خواهید کرد؟ گفت: پس از تستی که در 23 تیر خواهیم گرفت و هفت روز از تور کینگ هایلک چین هم بگذرد نفر رزور را معرفی خواهیم کرد و همچنین می گوییم که کدام یک از این سه رکابزن اعزامی به  المپیک ریو علاوه بر استقامت جاده در تایم تریل هم رکاب خواهد زد. از آنجا که در دوچرخه‌سواری دچار آسیب‌دیدگی‌ و زمین خوردن وجود دارد و برای این که انگیزه‌ها حفظ شود، نفر رزور را فعلا معرفی نمی‌کنیم. البته دوچرخه‌سواران ما خوب هستند. بنابراین حذف یا دست گذاشتن بر روی آنها برای ما سخت بود.

رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری در پایان گفت: کادرفنی با توجه به شرایط رکابزنان معتقد است که آنها 35 تا 40 درصد نسبت به  المپیک‌های قبلی بهتر کار خواهند کرد و امیدواریم که آنها مانند بازی‌های آسیایی شگفتی ساز شوند.

انتهای‌ پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار