راه‌اندازی سرویس پایا روی "&

سرویس انتقال وجه بین بانکی پایا بر روی سامانه "جی‌بی‌تل" (موبایل بانک) قوامین راه‌اندازی شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، کامبیز مطلق، معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین گفت: سامانه پایاپای الکترونیکی (پایا) به منظور ساماندهی به پرداخت‌های خرد بین بانکی تعبیه شده که پیش از این بهره‌برداری از این سرویس تنها با مراجعه حضوری به شعب بانک امکان‌پذیر بود.

وی در ادامه افزود: برای رفاه حال مشتریان بانک قوامین درصدد راه‌اندازی سرویس پایا روی سامانه جی‌بی‌تل (موبایل بانک) قوامین بر آمدیم که با راه‌اندازی این سرویس از این پس مشتریان امکان انتقال وجه با واردکردن کد شبا تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال از طریق سامانه "جی‌بی‌تل" (موبایل بانک) را علاوه بر سایر امکانات این سامانه خواهند داشت.

معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین همچنین در خصوص محدودیت زمانی برای انتقال وجه بین بانکی پایا در شعب بانک‌ها به لحاظ ساعت کار افزود: این محدودیت در بهره‌برداری از سامانه جی‌بی‌تل (موبایل بانک) قوامین وجود نداشته و مشتریان بانک در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانند با استفاده از این سیستم به انتقال وجه از طریق سرویس پایا اقدام کنند.

وی تصریح‌کرد: واریز وجه به حساب مقصد طی هفت زمان مشخص در طول روز و طبق سیکل تعیین شده توسط بانک مرکزی صورت می‌گیرد که در این راستا بانک قوامین برای جلب رضایت مشتریان در طول روزهای تعطیل نیز دو بار به واریز وجوه پایا شده به حساب‌های مقصد اقدام می‌کند.

مطلق خاطر نشان کرد: مشتریان بانک قوامین در نظر داشته باشند که برای انتقال وجوه از طریق سرویس پایا می‌بایست شماره حساب بانکی ایران (شبا) مقصد را در اختیار داشته باشند.

معاون فاوا بانک قوامین درخصوص راه‌اندازی این سرویس در سایر سامانه‌های خانواده جی‌بی بانک از جمله سامانه "جی‌بی نت" (اینترنت‌بانک) افزود: در راستای توسعه خدمات نوین بانکی در حوزه بانکداری الکترونیک و فراهم کردن آرامش خاطر مشتریان این امر در دستور کار معاونت فناوری اطلاعات بانک قرار دارد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار