جوجه کباب مرغ را گران‌تر کرد

مهدی یوسف خانی در گفت‌وگو خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در خصوص علت افزایش قیمت مرغ گفت: با وجود اینکه مرغ از شهرهای شمالی وارد تهران می‌شود و با توجه به سفرهای مردم در روزهای اخیر به شهرهای شمالی و افزایش تقاضا برای این کالا شاهد افزایش قیمت مرغ در دو سه روز اخیر بوده‌ایم.
 
وی در ادامه افزود: قیمت مرغ در در روزهای اخیر تا 8 هزار تومان رشد کرده که پیش بینی می‌شود این قیمت از فردا با روند نزولی روبرو شود و با کاهش قیمتی حداقل 200 تومانی از فردا برای این محصول روبرو باشیم.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تصریح کرد: قیمت مرغ زنده در قبل از تعطیلات 5 هزار تومان بوده که این قیمت در رزهای اخیر به 5 هزار و 400 تومان رسیده و مرغ زنده را از 7 هزار و 400 تا 600 به 8 هزار تومان رسانده است.
 
یوسف خانی با بیان اینکه از فردا شاهد کاهش قیمت مرغ خواهیم بود گفت: با توجه به اینکه در خرداد ماه میزان تولید مرغ افزایش یافت و هیچ محدودیتی در عرضه نداریم پیش بینی می‌شود قیمت مرغ از فردا با کاهش 200 تومانی به 7 هزار و 800 تومان برسد و تا پایان ماه شاهد کاهش قیمت مرغ تا 7 هزار تومان باشیم.
 
وی خاطر نشان کرد: قیمت 7 هزار تومان برای هر کیلو مرغ قیمت مطلوب و متعادلی است که از روزهای آینده شاهد عرضه مرغ با این قیمت خواهیم بود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار