پایان مسابقات تنیس‌روی‌میز خوزستان

محمدرضا موسی، مسوول کمیته مسابقات هیات تنیس روی میز استان اظهار کرد: این مسابقات روز گذشته (جمعه) با حضور 58 تنیسور در اهواز برگزار شد

برترین های مسابقات تنیس روی میز خوزستان معرفی شدند.

محمدرضا موسی، مسوول کمیته مسابقات هیات تنیس روی میز استان اظهار کرد: این مسابقات روز گذشته (جمعه) با حضور 58 تنیسور در اهواز برگزار شد.

وی با بیان این‌که  هشت شهرستان در این رقابت ها حضور داشتند، گفت: تنیسورهای شهرستان های اهواز، ایذه، رامهرمز، شادگان، دزفول، بهبهان، ماهشهر و امیدیه در این مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مسوول کمیته مسابقات هیات تنیس روی میز خوزستان با اشاره به نفرات برتر این رقابت ها، عنوان کرد: پژمان بخشنده و نیما سلیمانی هر دو از اهواز به ترتیب عنوان های قهرمان و نایب قهرمانی را دست آوردند، حسین دانشیار از دزفول سوم شد و پدرام متحدین از بهبهان در جایگاه چهارم قرار گرفت.

وی با مثبت ارزیابی کردن سطح این رقابت ها، گفت: نفرات برتر این مسابقات، به رقابت های تنیس روی میز آزاد کشور که 28 تیرماه به میزبانی خرم آباد برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار