«شهرفروشی» در دستور کار کمیسیون عمران قرار می‌گیرد

اقبال محمدیان، گفت: رعایت قوانین و مقررات در حوزه شهرسازی و ایجاد رضایت‌مندی در مردم  دو روی سکه تعامل سازمان نظام مهندسی و شهرداری تهران است.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم رامهرمز، مسکن و ساخت و ساز را از مهمترین اولویت‌های کاری کمیسیون عمران مجلس برشمرد و گفت: با در دستور کار قرار گرفتن این دو موضوع قطعا از نمایندگان شهرداری تهران، سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی دعوت خواهیم کرد تا موضوع شهرفروشی به صورت همه جانبه و عادلانه مورد رسیدگی و تصمیم گیری قرار گیرد.

این عضو کمیسیون عمران تاکید کرد: کمیسیون عمران مجلس در کنار وزارت راه و شهرسازی و سایر مدیران شهری باید در جهت حل مشکل مسکن در شهرهای بزرگ و کوچک قدم بردارد.

محمدیان با تاکید بر اینکه در حوزه مسکن باید گام به گام و با برنامه حرکت کرد، گفت: در حوزه استحکام‌بخشی مسکن طی چند سال گذشته عملکرد خوبی را شاهد نبوده‌ایم. در  مقایسه بین ساختمان‌های قدیمی و جدید از نظر استحکام، برخی ساختمان‌های قدیمی از این حیث با ساختمان‌های جدیدالاحداث برابری می‌کند. برای ساخت ابنیه محکم و مقاوم نیازمند دانش روز دنیا و استفاده بهینه‌تر از توانمندی مهندسان داخلی هستیم.

وی در عین حال با انتقاد از جانمایی‌های نامتعارف  شهری، گفت:‌ در جانمایی‌های شهری باید نظر شهرداری‌های مناطق اعمال شود ولی به دلیل تعدد مدیریت زمین و ساخت مسکن مشکلات عدیده‌ای برای مردم به وجود آمده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار