‫فردوس کاویانی آلزایمر ندارد/حال این بازیگر خوب است

رکنا: همسر فردوس کاویانی با تاکید بر اینکه حال همسرش خوب است،‌ حوصله نداشتن او را به عنوان مهمترین دلیلش برای صحبت نکردن با افراد عنوان کرد.

مهین کاویانی همسر "فردوس کاویانی" با اشاره به شایعات پیرامون بیماری آلزایمر این هنرمند گفت: حال همسرم خوب است و تنها دلیل اینکه وی حاضر به گفت و گو با هیچ رسانه ای نیست به دلیل این است که حوصله ندارد.
وی ادامه داد: فردوس کاویانی حتی با برادر خود هم حوصله صحبت کردن را ندارد و با وجود اینکه من به او خیلی اصرار کردم که با صحبت کردن با یک رسانه به این شایعات پایان دهد اما او تا این لحظه نپذیرفته است.
همسر فردوس کاویانی تصریح کرد: فردوس کاویانی هیچ مشکلی ندارد و تنها سه سال پیش قلب خود را آنژیو کرد.
وی با اشاره به دلیل اینکه همسرش در هیچ اثر نمایشی حضور پیدا نمی کند گفت: دلیل حضور نداشتن فردوس کاویانی در آثار نمایشی به خواست خودش بوده ولی با این حال مشکلاتی پیدا کرده ایم. فشرده بودن حجم کارها و اینکه به عنوان نمونه یک کار 8 ماهه در مدت دو ماه تصویر برداری می کنند و توان بازیگر را از او می گیرند تنها دلیل حضور پیدا نکردن کاویانی در آثار نمایشی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار