کتاب‌های پرفروش در گام نخست اجرای طرح تابستانه کتاب کدام‌اند؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تاکنون کتاب‌های «هادی الصالحین (ارتباط با خدا)» انتشارات آیین دانش، «من پیش از تو» انتشارت آموت، «بیشعوری» انتشارات تیسا، «پس از تو» انتشارات آموت، «شازده کوچولو» انتشارات نگاه، «پس از تو (ادامه رمان من، پیش از تو)» انتشارات آموت، «داستان خرس‌های پاندا» انتشارات شمشاد، «جزء از کل» انتشارات چشمه و «هنر شفاف اندیشیدن» انتشارات چشمه در صدر پرفروش ترین کتاب‌ها در طرح تابستانه کتاب هستند.

بر اساس آخرین آمار طرح تابستانه کتاب، «هادی الصالحین (ارتباط با خدا)» با ترجمه استاد حسین انصاریان که با موضوع دعا و زیارتنامه‌ها در قطع جیبی، 288 صفحه، شمارگان 20 هزار نسخه با بهای 1300 تومان از سوی انتشارات آیین دانش منتشر شده است، رتبه نخست را در فروش این طرح به خود اختصاص داده است.

همچنین کتاب «من پیش از تو» نوشته جوجو مویز نویسنده انگلیسی با ترجمه مریم مفتاحی که در قطع رقعی، 536 صفحه، شمارگان 2200 نسخه با بهای 22500 تومان از سوی انتشارت آموت راهی بازار نشر شده است، در رتبه دوم فروش طرح تابستانه کتاب قرار دارد.

کتاب «بیشعوری» راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک ترین بیماری تاریخ بشریت اثر خاویر کرمنت که با ترجمه محمود فرجامی در قطع رقعی، 232 صفحه، شمارگان 5000 نسخه با بهای 15000 تومان از سوی انتشارات تیسا منتشر شده است، جایگاه سوم را در میان پرفروش‌ها کسب کرده است.

طرح تابستانه کتاب از چهارشنبه هفته گذشته (16 تیرماه) همزمان با عید سعید فطر در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور  آغاز شد. 602 کتابفروشی از 31 استان کشور در این طرح مشارکت کرده‌اند که استان تهران با 110 کتابفروشی بیشترین مشارکت را در این طرح داشته و استان‌های قم و اصفهان به ترتیب با 75 و 71 کتابفروشی در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

از بین 602 کتابفروشی عضو این طرح، 444کتابفروشی از مرکز استان و 130 کتابفروشی در شهرستان به طرح «تابستانه کتاب» پیوسته‌اند. در این طرح، کتاب‌های عمومی از 20 درصدد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان از 25 درصد تخفیف برخوردار می‌شوند. طرح «تابستانه کتاب» در بازه زمانی یک ماهه از 16 تیر تا 15 مرداد سال جاری در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار